Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 3+1+2 ME 2 GARAZHE NE SHITJE NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMAT (ID 4131169)

Ne zonen e Astirit prane bar 2 Palmat | 131 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 me 2 Tualete dhe me 2 Garazhe, Siperfaqe e Apartamentit : 131 m² (neto e shkelshme 113.1 m²), Siperfaqe e Garazheve : 42.8 m², Organizuar ne : Korridor, 3 Dhoma Gjumi, Soxhorno, 2 Ballkone, 2 Tualete, Garazhet jane ne kat -1 dhe jane te mbyllur. Orientimi Veri-Jug Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 115 000 Euro, 131 M2, Property ID : 4131169 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
115.000,00 euro

ALI DEMI

Ali Demi | 86 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 3+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipe¨rfaqe 86 m2. Apartamenti përbëhet nga, ambjenti i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pe¨r informacione me¨ te¨ detajuara mos hezitoni te¨ na kontaktoni., 86 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Shkolles Kristaq Rama | 128 M2 | 430 Euro

Tek Komuna e Parisit ,prane shkolles Kristaq Rama jepet me qera apartament me siperfaqe 128m², 3+1 bosh ka vetem kundra bufe , i ndodhur ne katin e 5-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi: 430 €uro, 128 M2, kati 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit : AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 27/10/2021
430,00 euro/muaj

FABRIKA E MIELLIT

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA PERBALLE FABRIKES SE MIELLIT | 127 M2 | 400 Euro

Apartament 3+1 me qera me vendodhje te fabrika e miellit.Apartamenti eshte me siperfaqe 127 m2.Organizohet ne:~ sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 3 dhoma gjumi~ 2 tualete~ 2 ballkoneApartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.E investuar ne menyre bashkohore ne cdo detaj.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 127 M2, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1+2 ME 2 GARAZHE NE SHITJE NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMAT (ID 4131169)

Ne zonen e Astirit prane bar 2 Palmat | 131 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 me 2 Tualete dhe me 2 Garazhe, Siperfaqe e Apartamentit : 131 m² (neto e shkelshme 113.1 m²), Siperfaqe e Garazheve : 42.8 m², Organizuar ne : Korridor, 3 Dhoma Gjumi, Soxhorno, 2 Ballkone, 2 Tualete, Garazhet jane ne kat -1 dhe jane te mbyllur. Orientimi Veri-Jug Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 115 000 Euro, 131 M2, Property ID : 4131169 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
115.000,00 euro

VASIL SHANTO

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TE STACIONI I FUNDIT TE TIRANES SE RE | 155 M2 | 175.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje me vendodhje te Stacioni i fundit te Tiranes se Re.Apartamenti eshte me sip.155 m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~3 dhoma gjumi~2 tualete (njera eshte me dritare)~ballkon.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.E investuar ne menyre bashkohore ne cdo detaj nga vete pronari.Shitet i mobiluar., 155 M2, Apartamenti ndodhet ne nje zone te shkelqyer me vendodhje perfekte.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ndertuar vitet e fundit.Disponon Certifikate Pronesie.

Botuar më 27/10/2021
175.000,00 euro

KAVAJE,QERRET

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE QERRET 30 METRA LARG DETIT | 125 M2 | 140.000 Euro

Ne nje nga komplekset me te mira te Qerretitshitet apartament 3+1 me pamje te mrekullueshme me siperfaqe 125 m2.Organizohet ne:sallon ndenje dhe ambjent gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti shitet i mobiluar.Apartamenti ndodhet 30 metra larg detit.Apartamenti ka ndricim maksimale natyrale ne cdo ambient te tijin ne cdo ore te dites., 125 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Pamja qe iu ofron ky apartament eshte teper relaksuese.Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesoredhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen.

Botuar më 27/10/2021
140.000,00 euro

RRUGA MUHEDI LLAGANI

PRANE RRUGES SE KAVAJES | 110.9 M2 | 155.260 Euro

SHITEN APARTAMENTE TE TIPOLOGJISE 3+1 NE PALLAT TE SAPO NDERTUAR ME PUNIME SHUME CILESORE E STANDARTE EUROPIANE . MUND TE ZGJIDHNI APARTAMENT NE KATIN 2/ 4/ 5, 110.9 M2, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, REF ID 189

Botuar më 27/10/2021
155.260,00 euro

MEDRESE

5 MAJI | 120 M2 | 102.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje te Rr.5 Maji.Apartamenti eshte me siperfaqe 120 m2.Organizimi:–Salllon–3 dhoma gjumi-2 tualete-1 ballkon.Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i perfunduar nga faza e ndertimit.Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe ka orientim Jug-Perendim.Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Pajisjet jane inkaso te markes Geberit. sip, 120 M2, ashensor, bosh, gjendja: e re, Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 27/10/2021
102.000,00 euro

SARANDE

CUK | 435 M2 | 140.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1 me sip.trualli 435 m2 dhe sip.ndertimi 140 m2 ne Cuk te Sarandes afer detit.Organizohet ne:sallon ndenje dhe ambjent gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete,verande.sip, 435 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 27/10/2021
140.000,00 euro
)