Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ASTIR

Astir | 118 M2 | 103.000 Euro

Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 118 m2. Apartamenti ka kubaturë të rregullt dhe është totalisht i mobiluar mjaft mirë. Apartamenti përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon hipotek., 118 M2, 4 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
103.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Rruga Elbasanit | 150 M2 | 800 Euro

Tek Rruga e Elbasanit jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 150m², i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, dhe ngrenie , 3 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: Per kontrate 1 vjecare paguhet muaji i pare dhe 1 muaj garanciCmimi:800 euro, 150 M2, kati 2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
800,00 euro/muaj

UNAZA E RE

AFER ASTIR | 111 M2 | 88.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 111 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, E pershtatshmeper shtepi, per ambjent zyrash, kopshte etj

Botuar më 27/10/2021
88.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 130 M2 | 220.000 Euro

Shitet apartament 3+1 plus garazh te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 130 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ka orientim perëndim, disponon hipotek., 130 M2, 4 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
220.000,00 euro

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN IRFAN TOMINI PRANE KOPESHTIT 4 STINET NE TIRANE (ID 4139075)

Ne rrugen Irfan Tomini prane kopeshtit 4 Stinet | 127.5 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 4+1 me 2 certifikata pronesie, siperfaqa totale 127.5 m² (59 m² + 68.5 m²), kati 3 ne nje pallat ekzistues parafabrikat(shtesa eshte ndertim me tulla), i gjithi i rikonstruktuar, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i konfiguruar ne nje dhome ndenje, 4 dhoma gjumi (dy prej te cilave jane dhome paradhome), tualet me dritare ajrimi, ballkon, koridor shperndares., 127.5 M2, Property ID : 4139075 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
83.000,00 euro

ASTIR

Astir | 133 M2 | 99.000 Euro

Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 133 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh, 133 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
99.000,00 euro

RRUGA QEMAL STAFA

Shkolla e Kuqe | 130 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 te Shkolla e Kuqe. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 130 m2. Apartamenti është i pamobiluar, ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 130 M2, 4 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - RRUGA ELBASANIT

mbrapa Ambasades Amerikane | 75 M2 | 400 Euro

Rruga Budi, prane Ambasades Amerikane, jepet me qera apartament 3+1, e mobiluar, siperfaqe 75 m², kati i 3 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Lirohet ne fund te dhjetorit.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 75 M2, 2 banjo, i mobiluar, ID e Prones : BH 3239016

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE URES SE TABAKEVE , NE TIRANE (ID 4231187)

Rr. Elbasanit, afer Ures se Tbakeve | 130 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore luksoze mobilim i ri i pa perdorur, Guzhine me vete , sallon ngrenje me vete . Siperfaqe 130 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, 2ballkon, orientim me diell,me tavan te varur. Me system ndricimi Led. Cmimi 600 Euro., 130 M2, Property ID :4231187 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

APARTAMENT 3+1+2 ME 2 GARAZHE NE SHITJE NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMAT (ID 4131169)

Ne zonen e Astirit prane bar 2 Palmat | 131 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 me 2 Tualete dhe me 2 Garazhe, Siperfaqe e Apartamentit : 131 m² (neto e shkelshme 113.1 m²), Siperfaqe e Garazheve : 42.8 m², Organizuar ne : Korridor, 3 Dhoma Gjumi, Soxhorno, 2 Ballkone, 2 Tualete, Garazhet jane ne kat -1 dhe jane te mbyllur. Orientimi Veri-Jug Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 115 000 Euro, 131 M2, Property ID : 4131169 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
115.000,00 euro
)