Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT,

RRUGA "ZYBER ZENELI", 5MIN NGA STACIONI FUNDIT I KOMBINATIT, | 215 M2 | 14.000.000 Leke

Shitet shtepi private 2-kateshe, 215 M2, oborr, rrethuar me avlli, dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 17/07/2018
14.000.000 leke

RRUGA NJAZI MEKA,

PERBALL SHKOLLES SKENDERBEJ | 102 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 102 M2, kati 6, gjendja: shume e mire, pallat eksiztues, i legalizuar

Botuar më 16/07/2018
65.000,00 euro

RR. FADIL RADA

mbrapa Gjykates se Apelit | 148 M2 | 152.000 Euro

Shitet 3+1, 148 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 3 ballkone, i mobiluar, pallat i ri me adminostrim, dopjo xham

Botuar më 16/07/2018
152.000,00 euro

PAS CALSBERGU

afer librit Universitar | 95 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 95 M2, kati 1, jepet per banim ose per zyra

Botuar më 16/07/2018
50.000 leke

RR. "ALI KELMENDI",

Kombinat | 114 M2 | 60.000 Euro

Jepet me qera 3+1, 114 M2, kati 3, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, ne nje vile 3-kateshe, e mobiluar. E pershtatshme per banim ose biznes

Botuar më 16/07/2018
60.000,00 euro

RR. "ALI KELMENDI",

Kombinat | 114 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 114 M2, kati 3, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, ne nje vile 3-kateshe, e mobiluar. E pershtatshme per banim ose biznes

Botuar më 16/07/2018
23.000 leke

SHITET URGJENT ME ÇMIM OKAZION!! RR. “IDRIZ DOLLAKU”, TEK ALI DEMI, PALLATET BEL HOUSE,

ne pallat te ri, prane xhamise, | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 2, 2 banjo, 1 ballkon, korridor, hyjre e rregulluar, punime cilesore, pamje nga dielli, vend i qete (pa zhurme makinash) dhe ajer te paster. Shitet e mobiluar ose bosh. Okazion

Botuar më 16/07/2018
880,00 euro/m2

RR. “BOGDANI”, RRETH 30M NGA RRUGA E KAVAJES, PRANE ISH SAMSUNGUT, AFER BLLOKUT TE AMBASADAVE, NE PALLAT TE RI CILESOR “EUROCOL”,

shitet 4+1 | 165 M2 | 350.000 Euro

(kuzhine, sallon, 3 dhoma gjumi, verande 18m² mbuluar me inox dhe mekanizem gjerman me telekomande), sip. totale, 165 M2, 2 banjo, 2 ballkone, mobilim ekstra, kuzhine e markes “MIELE”, paisje te reja, mobilim cilesor arredim I bere nga specialistet me te mire. (ose qera 1400 E)

Botuar më 16/07/2018
350.000,00 euro

RR. “BOGDANI”, RRETH 30M NGA RRUGA E KAVAJES, PRANE ISH SAMSUNGUT, AFER BLLOKUT TE AMBASADAVE, NE PALLAT TE RI CILESOR “EUROCOL”,

jepet me qera 4+1 | 165 M2 | 1.400 Euro

(kuzhine, sallon, 3 dhoma gjumi, verande 18m² mbuluar me inox dhe mekanizem gjerman me telekomande), sip. totale, 165 M2, 2 banjo, 2 ballkone, mobilim ekstra, kuzhine e markes “MIELE”, paisje te reja, mobilim cilesor arredim I bere nga specialistet me te mire. Preferohen te huaj

Botuar më 16/07/2018
1.400,00 euro

RRUGA 5 MAJ

shitet apartament okazion te concordi | 127.9 M2 | 99.000 Euro

Me hipoteke, 127.9 M2, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, depo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
99.000,00 euro