Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 20/11/2019
79.000,00 euro

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke. Jane te lutura te mos telefonojne agjensite imobiliare

Botuar më 20/11/2019
79.000,00 euro

TEK CASA ITALIA

tek Malajzjani | 115 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 115 M2, kati 5, i mobiluar, me sistem ngrohje, me Hipoteke

Botuar më 19/11/2019
65.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

Rezidenca Kodra e Diellit 1 | 133 M2 | 130.000 Euro

Ne Tirane ne Rezidencen Kodra e Diellit.1 SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 133 m2 dhe verande 55 m2. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete dhe veranda. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe punimet jane speciale.Cmimi 130.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 133 M2, 4 ambjente, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/11/2019
130.000,00 euro

PLAZH DURRES TEK HOTEL FLORIDA

Plazh Durres tek Hotel Florida | 170 M2 | 75.000 Euro

Ne plazhin e Durresit prane Hotel Florida SHITET Ap 3+1 me sip 170 m2. Ap ne katin e 2 dhe eshte i perbere nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie, 2 tualete, 1 verande,2 ballkone dhe 1 vend parkimi . Ap ka hapesira te bollshme banimi dhe ka punime cilesore.Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 75.000 euro. Kontakt cel. 0684109062, E-mail.onlineprona@gmail.com, 170 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/11/2019
75.000,00 euro

SHITET SUPER 3+1 KODRA E DIELLIT

Rruga Rrapo Hekali | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet super apartament 3+1 me hipotek , ne nje zone mjafte te mire dhe te qete, 120 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2019
90.000,00 euro

TEK REZIDENCA KODRA DIELLIT 2

jepet me qera Ap 3+1 | 124 M2 | 700 Euro

E mobiluar modern me arkitekt, kodicioner ne cdo ambient, ballkon, 2 tualete, kati 3, 1 parkim personal te perfshir ne cmim, 124 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 19/11/2019
700,00 euro

TEK RRUGA E KAVAJES

afer me qendren Globe | 111 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ap 3+1,ne katin e nente,i mobiluar shume mire,me ashensor,2 kondicionere,2 tualete ,2 ballkone.Preferohen familjare, 111 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 19/11/2019
450,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

pas 9-Katesheve dhe Prokurorise se pergjithshme | 152 M2 | 182.400 Euro

Shitet Ap 3+1 I Ri, me punime extra dhe shume cilesore, kati 2 me dy ashensore, me hipoteke 134 m2, ka 3 dhoma gjumi, sallon I madh per ndenje,guzhine per gatim e ngrenje eshte vec, dy tualete nje (me dritare), 2 ballkone, dy koridore,dritaret me plastike, dopio xham e grila, punime gipsi, 4 kondicioner , planimetri planimetri shum e pershtatshme per banim, zyre, klinika, biznes etj, 152 M2, orientim me diell. Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
182.400,00 euro

TEK ISH STACIONI I TRENIT

dhe afer Bulevardit te Ri | 103 M2 | 75.000 Euro

Shitet Ap 3+1,me Hipoteke, e rregulluar me punime cilesore,kati i dyte,orientim me diell,3 dhoma,kuzhine per gatim e ngrenie,tualet me dritare,korridor, 103 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
75.000,00 euro

TIRANE E RE

prane Hotel “Diplomat 1” | 94 M2 | 76.000 Euro

Shitet Ap 3+1 ndertim i Ri ( shtese pallati )me Hipoteke ( pa siperfaqe te perbashket ), kati 6 ( pa ashensore ), 3 dhoma gjumi te medha, kuzhine me aneks, tualet me dritare, koridor i madh, punime shume cilesore, me grafiato, gips, dritare doppioxham e grila, cistern dhe pomp personale, orientim Jug-Lindje, Perendim-Veri, 94 M2, Shitet per arsye familiar me k/bufe te re. Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
76.000,00 euro
)