Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Tek Njesia Administrative | 113 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 113 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/05/2019
65.000,00 euro

100M MBI SHKOLLEN E BALETIT

perballe Minibashkise | 136 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, kati 5, 136 M2, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, me k/bufe

Botuar më 22/05/2019
30.000 leke

100M MBI SHKOLLEN E BALETIT

perballe Minibashkise | 136 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, kati 5, 136 M2, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, me k/bufe

Botuar më 22/05/2019
30.000 leke

TEK MOZAIKU TIRANES, AFER BLLOKUT TE AMBASADAVE DHE RRUGES SE KAVAJES,

ne pallat te ri, ne nje zone shume te qete | 119 M2 | 107.000 Euro

Shitet 3+1, sip. banimi 107.5m², sip. totale, 119 M2, 2 banjo, 2 ballkone, organizuar ne: 3 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine e perbashket, korridor. Orientim nga Jugu dhe njera nga dhomat nga Perendimi. info@uptowninvest.com

Botuar më 22/05/2019
107.000,00 euro

VLORE

Plazhi i Vjeter, 700 metra larg nga deti | 467 M2 | 6.700.000 Leke

Shitet objekti, 467 M2, 12 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, tarrace, bosh, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 21/05/2019
6.700.000 leke

RRUGA KAVAJES

prane bllokut te ambasadave | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne pallat te ri, kati 3 me ashensor, 2 tualete, 3 kondicioner, 3 ballkone, orientim me diell., 150 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
500,00 euro

KOMUNA PARISIT

afer rreth rrotullimit | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, 3 kondicioner, 3 tualete, 2 ballkone te hapura, orientim me diell, garazh 50 euro extra, 130 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
400,00 euro

RRUGA "KRISTO DAKO"

Prane ish-Varrit te Bamit | 130 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qeraap. pjese vile, 130 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2019
25.000 leke/muaj

TEK FEDERIK SHIROKA

Ap 3+1 me qera | 100 M2 | 300 Euro

Kati 5 pa ashensore, pjeserisht i mobiluar, 3 kondicioner, ballkon, tualet, 100 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 21/05/2019
300,00 euro

FIER

Tek Gjimnazi i Ri | 111 M2 | 43.000 Euro

Shitet 3+1, 111 M2, kati 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 21/05/2019
43.000,00 euro

RRUGA “HASAN ALLA”

PRANE KOPSHTIT BOTANIK | 125.7 M2 | 139.000 Euro

Apartament ne shitje 3+1+2banjo+garderobe+ballkon, kati 5, orientim jug. Parkim 15.000Euro. Me hipoteke, 125.7 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 21/05/2019
139.000,00 euro