Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "ALI DEMI",

prane ish markates se vjeter | 91 M2 | 66.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 4, me hipoteke.

Botuar më 06/07/2020
66.000,00 euro

RR.KAVAJES

pallati i Raiffeisen Bank | 151 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dubleks 3+1,, 151 M2, 2 banjo, 2 ballkone, kati VII, bosh, kondicioner.

Botuar më 06/07/2020
600,00 euro/muaj

LAPRAK

shitet | 130 M2 | 91.000 Euro

Apartament 3+1, 130 M2, Kati 3, Pallat i ri pa ashensor, 2 tualete me dritare, 3 dhoma gjumi, sallon +gatim, 1 garderobe, 2 ballkone.

Botuar më 06/07/2020
91.000,00 euro

BLLOK, PRANE SHESHIT WILLSON

Bllok, prane Sheshit Willson | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 130 m², kati i 10 me ashensore, kendi ne sallon do vendoset i ri, njera dhome aktualisht perdoret si studio (zyre) por mund te mobilohet sipas kerkeses se klientit, kondicioner ne cdo dhome, 2 tualete, koridor, ballkon, orientim me diell., 130 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4231157

Botuar më 05/07/2020
500,00 euro

TEK RRUGA BOGDANEVE

tek Rruga Bogdaneve | 160 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1+guzhina ne vehte ne pallat i ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, guzhina ne vehte, kati 4 me ashensor, siperfaqe 160 m², kondicioner cdo dhome, 3 dhomat me parket druri, 3 ballkone, 2 tualete, depo, 160 M2, www.dreamalbania.al Property ID 4231035

Botuar më 05/07/2020
550,00 euro

DURRES

Prane shkolles 9-vjecare ´´Eftali Koci´´ | 104 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet 3+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues,, 104 M2, 4 ambjente, kati 1, 4 banjo, bodrum, bosh

Botuar më 05/07/2020
5.500.000 leke

PERBALLE MISTO MAMES

pallati Çabej | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1 ne pallat te ri (2007), 100 M2, kati 2, ashensor, i mobiluar, e organizuar ne 2 dhoma femijesh dhe nje dhome gjumi,soxhorno dhe kuzhine gatimi, ballkon, banjo dhe korridor. Drita dhe uje 24h. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 05/07/2020
65.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

ne krah te Eleonores | 136 M2 | 108.800 Euro

Shitet 3+1 duplex, 136 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, kati 5 dhe 6,dhome gatimi,holl,garderobe,pa ashensor. ose jepet me qera 400 Euro.

Botuar më 04/07/2020
108.800,00 euro

PRANE SHESHIT SHTRAUS

Fillimi I rruges Arkitekt Sinani | 80 M2 | 73.000 Euro

Ne nje pallat ekzistues, shitet apartament 3+1. Orjantimi Veri Perendim,Jug, 80 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, Vendodhja shume e mire

Botuar më 04/07/2020
73.000,00 euro

TEK SHKOLLA BASHKUAR,

perballe Akademise Ushtarake, pallati i Vodafonit | 132 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap. dublex (3 dhoma gjumi + sallon ndenje + kuzhine + 2 banjo), 132 M2, kati 3, 3 ballkone, verande, hyrje totalisht e mobiluar, arredim bashkohor, e kompletuar me te gjitha paisjet.

Botuar më 04/07/2020
300,00 euro
)