Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPLEKSI GINTASH

Laprake | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA FREDERIK SHIROKA,

mbrapa ambasades greke, | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, pallat ekzistues 5 katesh, pjeserisht e rikonstruktuar dhe pjeserisht e mobiluar. Uje dhe drita 24h. Me dokumentacion te rregullt

Botuar më 23/01/2019
65.000,00 euro

RR.FERIT XHAJKO

Stacioni I Trenit | 80.7 M2 | 30.000 Leke

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5-katesh dhe organizohet nga 3 dhoma(2 dhoma gjumi dhe 1 dhome ndenje), 1 dhome gatimi me vete, 1 depo e vogel, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mireorganizuar e me kubatura te rregullta. Jepet i pa mobiluar. Eshte perdorur si apartament por eshte i pershtatshem edhe per zyra., 80.7 M2, 1 banjo

Botuar më 22/01/2019
30.000 leke

RR. YMER KURTI

jepet me qera | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 90 M2, kati 7, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 22/01/2019
40.000 leke

TIRANE E RE

ne Bllokun Vasil Shanto, prane shkolles B. Sykja | 145.3 M2 | 103.000 Euro

Shitet Ap i ri, i vitit 1998, kati 3 pa ashensor, sip 145.3 m2 ( 138 m2 me Hipotek ) orientim me diell L-P, dy hyrje ne kat, 3 dhoma te medha gjumi, sallon i madh per ndenje, aneks gatimi vec, 2 tualete ( nje me dritare ), dy ballkone, koridor qe lidh te gjitha ambientet, punime cilesore, gips, grila, e mobiluar shume mire. Shitet per arsye emigrimi duke lene mobilimin bonus, 145.3 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 22/01/2019
103.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

perball Filiologjikut | 156 M2 | 171.600 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet per arsye familiar nen cmim reference, per banim, zyre, biznes, 156 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-euro

Botuar më 22/01/2019
171.600,00 euro

TIRANE E RE

afer bllokut Vasil Shanto dhe bllokut te Vilave | 130 M2 | 86.000 Euro

Shitet Ap 3+1 I Ri, sip 130 m2, (110 me Hipoteke), kati 6 banim,( jo I fundit), me ashensor, ka 3 dhoma gjumi, soxhorno e madhe per ndenje, gatim e ngrenje, 2 tualete, 2 ballkone, koridor, punime cilesore, parket I ri, orinetim me diell, 130 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 22/01/2019
86.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

pas 9-Katesheve dhe Prokurorise se pergjithshme | 152 M2 | 174.000 Euro

Shitet Ap 3+1 I Ri, me punime extra dhe shume cilesore, kati 2 me dy ashensore, me hipoteke 134 m2, ka 3 dhoma gjumi, sallon I madh per ndenje,guzhine per gatim e ngrenje eshte vec, dy tualete nje (me dritare), 2 ballkone, dy koridore,dritaret me plastike, dopio xham e grila, punime gipsi, 4 kondicioner , planimetri shum e pershtatshme per banim, zyre, klinika, biznes etj, orientim me diell, 152 M2

Botuar më 22/01/2019
174.000,00 euro

RR."KAVAJES", KOMPLEKSI I PALLATEVE TE DELIJORGJIT

Blloku Lana Park, | 200 M2 | 250.000 Euro

Shitet ap. 4+1, 200 M2, kati 9, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, Gatim+ngrenie me vehte. Holli ndenjes me vehte, me hipoteke, punime cilesore, sistem ngrohje ftohje, tarrace funksionale(e izoluar). Bashkangjitur 2 garazhde, me cmim ekstra

Botuar më 22/01/2019
250.000,00 euro

RR."DIBRES"

mbrapa Hotel Viktoria | 126 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 126 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, me k/bufe

Botuar më 22/01/2019
30.000 leke