Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK MEDRESEJA

perballe Big Market | 144 M2 | 380 Euro

Jepet me qera dupleks, 144 M2, kati 3-4 i nje pallati ekzistues. Gjithsej 6 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone. Totalisht i mobiluar. I pershtatshem edhe per biznes

Botuar më 19/11/2018
380,00 euro

RR. QAMIL GURANJAKU

ngjitur me murin e Ambasades Amerikane | 140 M2 | 10.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, 3+1, 140 M2, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
10.000 leke

BLV ZOGU I

ngjitur me Maternitetin | 155 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, 155 M2, bosh, vetem per zyra

Botuar më 19/11/2018
600,00 euro

BLV. "ZOGU I",

siper Union Bank, ngjitur me Maternitetin, | 140 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 140 M2, kati 13, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, kuzhine me k/bufe, 2 kondicioner, 2 ashensor. Jepet per banim, ose qender estetike.

Botuar më 19/11/2018
450,00 euro

TEK PAZARI I RI

QENDRA stefan (prane saj) | 120 M2 | 360.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
360.000,00 euro

MIDIS KOPESHTIT BOTANIK

ne afersi me kompleksin Dinamo | 168 M2 | 200.000 Euro

Shitet 3+1, 168 M2, 1 banjo, i mobiluar, me dokumenta te rregullta, pallat i ri, punime ekstra. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/11/2018
200.000,00 euro

RRUGA SHYQYRI BRARI

Disa metra larg Kopshtit Botanik | 140 M2 | 72.150 Leke

Apartament me qera, ne rrugen Shqyqyri Brari, prane Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik. Siperfaqja e baneses eshte e organizuar ne 2 sallone, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 3 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel. Mobilimi eshte bashkohor., 140 M2, kati 4, Banesa ju ofron organizimi te mire te hapsires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme, gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin.

Botuar më 19/11/2018
72.150 leke

RR BARDHYL

pallati ne rruge kryesore | 125 M2 | 84.000 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, me dokumentacion te rregullt

Botuar më 19/11/2018
84.000,00 euro

RR. JORDAN MISJA

paralel me bulevardin e ri | 110 M2 | 68.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 19/11/2018
68.000,00 euro

RRUGA LLAMBI BONATA,

PALL.5 | 92 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet 3+1, 92 M2, kati 4, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, parafabrikat, me hipoteke

Botuar më 19/11/2018
6.000.000 leke