Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK KODRA E DIELLIT,

ne pallat te ri, | 160 M2 | 150.000 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke, i organizuar ne: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti dhe 2 dhoma femijesh (njera me dalje ne ballkon), sip, 160 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 depo. Punime cilesore dhe siperfaqe e mjaftueshme, orientim nga Jugu.

Botuar më 25/05/2018
150.000,00 euro

KRISRO KLLOQI

Perballe me UET-NE | 144 M2 | 145.000 Euro

Shitet ap 2+1, 144 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, Me hipoteke

Botuar më 24/05/2018
145.000,00 euro

TEK INSTITUTI I FISKULTURES

prane Hotel Doro | 145 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pamje nga dielli, eshte e ndare ne 2 apartamente

Botuar më 24/05/2018
110.000,00 euro

BLLOK

Rr. Margarita Tutulani | 136 M2 | 170.000 Euro

Apartamenti ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit, salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit i kompletuar, 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkoni. Është totalisht i investuar, me mobilim të këndshëm dhe orientim të mirë., 136 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2018
170.000,00 euro

RR. MINE PEZA

MBRAPA KARBURANT GAZHELIT, buze rruge | 109 M2 | 150.000 Euro

Shitet 3+1, 109 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2018
150.000,00 euro

RRUGA ABDYL FRASHERI,

ngjitur me Presidencën | 180 M2 | 630.000 Euro

Shitet 3+1, 180 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, me hipoteke

Botuar më 24/05/2018
630.000,00 euro

RRUGA FAIK KONICA

Stadiumi Qemal Stafa | 410 M2 | 3.900 Euro

Jepen me qira Super Ambiente Zyrash te mobiluara ne menyre luksoze me vendndodhje prane Stadiumit Qemal Stafa, me akses shume te mire me qendren, nje nga zonat më të qeta dhe të bukura të Tiranës me siperfaqe 370 m2 (neto) dh 410 m2 (bruto). Ambientet ndodhen në një pallat të ri, kati 4, nje kate i plote, me sistem sigurie 24 ore, me dy ashensore, 410 M2, 7 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ambjenti është i përbërë nga 6 dhoma, 3 tualete me ventilim natyral, 2 ballkone dhe dy depo. Rifiniturat jane te nje cilesie te larte.

Botuar më 24/05/2018
3.900,00 euro/muaj

RRUGA PERLAT REXHEPI

Hotel Karlsberg | 144 M2 | 225.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe totale 144 m², ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit tek Libri Universitar, prane Karlsberg. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë të brëndshëm i përberë nga 1 ambient ndenjeje e bollshme, ambienti gatimi më vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor te bollshem dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit., 144 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallati eshte i pajisur me ashensor. Shitet pjesërisht i mobiluar. Orientimi është Jug-Lindje, çka e bën ambientin me shumë dritë dhe diell në pjesën më të madhe të ditës.

Botuar më 24/05/2018
225.000,00 euro

RRUGA ZEF JUBANI

Sheshi Willson | 136 M2 | 370 Euro

Jepet me qira ambjente zyrash, ka 4 dhoma tek Rruga Zef Jubani, Pll. Pingulit, pas Postes Nr. 8. Qiraja eshte 400 euro. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te pallatit "Pingulit", me ashensor. Apartamenti organizohet ne kater dhoma te pershtatshme per zyra, koridor, dy ballkone dhe tualet. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Zona eshte e qete dhe ofron facilitete te ndryshme., 136 M2, 5 ambjente, kati 9, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/05/2018
370,00 euro/muaj

SAUK I VJETER

Rr. Gjok Kresili | 120 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati IV, k/bufe.

Botuar më 24/05/2018
22.000 leke