Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SHKOLLA BASHKUAR,

perballe Akademise Ushtarake, pallati i Vodafonit | 132 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap. dublex (3 dhoma gjumi + sallon ndenje + kuzhine + 2 banjo), 132 M2, kati 3, 3 ballkone, verande, hyrje totalisht e mobiluar, arredim bashkohor, e kompletuar me te gjitha paisjet.

Botuar më 04/07/2020
300,00 euro

LAPRAKE

Rruga marubi | 160 M2 | 135.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe , kati 1 i ndare ne 2 ambjente banimi ndersa kati 2 i pa perfunduar, mundesi krijimi te nje biznesi, me certefikate pronesie., 160 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, tarrace, verande, vendparkim, oborr, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 03/07/2020
135.000,00 euro

TEK DIPLOMAT 2

Bulevardi Bajram Curri | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 3+1, siperfaqe 100 m², pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete me dritare , ballkon., 100 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 03/07/2020
35.000 leke

RR. “MYSLYM KETA”,

tek kafja Rremes, | 151 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 151 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, me hipoteke. Jo Agjensi

Botuar më 03/07/2020
65.000,00 euro

RRUGA SULEJMAN PASHA

Mbrapa Bar Restorant Piazza | 125 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament totalisht i mobiluar nw menyre bashkekohore., 125 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 03/07/2020
700,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU PARE

OKAZION | 156 M2 | 199.680 Euro

Shitet Apartament 3+1 ( ne pallat te ri ), siperfaqe 156.5 m2 me Hipoteke, kati 7 banim me ashensor ( nuk eshte kat i fundit ), ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur me cepen 15 m2 me Hipoteke ne katin -1 poshte pallatit ( i aksesueshem me ashensorin e pallatit ), e mobiluar, orientim me diell, 4 min larg qendres, 156 M2

Botuar më 03/07/2020
199.680,00 euro

ISH STACIONI TRENIT

prane Bulevartit te Ri | 103 M2 | 73.000 Euro

Shitet Ap 3+1,me Hipoteke 103 m2 e rregulluar me punime cilesore,kati i dyte, orientim me diell, 3 dhoma, kuzhine per gatim e ngrenie, tualet me dritare, korridor., 103 M2

Botuar më 03/07/2020
73.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165.048 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet nen cmim reference, 1058 €/m2, per banim, zyre, biznes. Property ID :4131082, 156 M2

Botuar më 03/07/2020
165.048,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Bar Chloe, 21 dhjetori | 120 M2 | 8.500 Leke

Kërkohet një vajzë e rregullt për ndarje qeraje. Mundësisht te jetë e punësuar, 120 M2, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Internet, lavatrice , mikroval, sob, vatër, enë guzhinë, televizor të disponueshme. Na kontaktoni në aplikavionin e whatapp-it.

Botuar më 03/07/2020
8.500 leke/person

PLAZH DURRES

Plazh Durres | 140 M2 | 78.000 Euro

Ne Durres ne Plazh prane Bar Galaxy dhe karburant GEGA Oil SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 140 m2. Apartamenti perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje Perendim. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 78.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 140 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/07/2020
78.000,00 euro
)