Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DURRES, LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA"

prane muzeut arkeologjik | 155 M2 | 100.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ap. 3+1, 155 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, doku...

Botuar më 14/02/2019
100.000,00 euro

RR. “MEDAR SHTYLLA”,

tek Komuna e Parisit, p.101/17, ap.12 | 113 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1 (3 dhoma, 1 sallon pritje, kuzhine), 113 M2, kati 4, 2 banjo, (nje banjo me dritare), ashensor. Me hipoteke. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 20/02/2019
100.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 4,

rr. "Egnatia", perballe qendres FLagship | 90 M2 | 85.000 Euro

Shitet ap. 3+1, 90 M2, kati 3, 1 banjo, me dokumenta te rregullta, ndertim ekzistues.

Botuar më 19/02/2019
85.000,00 euro

BLLOK

rruga Brigada e VIII | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, ne pallat te ri, kati 3 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me parket ,2 tualete, 5 kondicioner, ballkon, orientim me diell, 120 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
700,00 euro

RRUGA E DIBRES

prane Selvise | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 110 m², kati i 2 me ashensor, koridor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, preferohen te huaj, 110 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
400,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Prane Vizion Plusit | 160 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, bosh me k/bufe (mund te mobilohet me shtim cmimi ne qera), sip. 160 m2 ne total ku 120 m2 jane te shfrytezueshme ne apartament dhe 40 m2 verande, kati i 5 me ashensor, ambjenti i ndenjes teper i bollshem, guzhina me vehte, 2 tualete, orientim me diell, 160 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
400,00 euro

KOMUNA PARISIT

afer rreth rrotullimit te ri | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me ashensor, kati 7, 2 tualet, 2 ballkon, kondicioner orientimi me diell, 150 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
500,00 euro

DHIMITER KAMARDA

markata e vjeter | 161 M2 | 112.000 Euro

5+1+2 tualete, rifinitura te reja, i mobiluar, me hipoteke, 161 M2, 9 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne rrugen Dhimiter Kamarda prane Markates se Vjeter ne Ali Demi, shitet apartament me siperfaqe neto 161 m2. cmimi 700euro/m2

Botuar më 19/02/2019
112.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

fak. i inxhinierise se Ndertimit | 125 M2 | 137.500 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 19/02/2019
137.500,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

ne krahe te Ambasades Amerikane, perballe Liceut Artistik | 140 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera3+1, 140 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 19/02/2019
45.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 180 M2 | 160.000 Euro

Shitet super apartament 180 metra te Rruga e Kavajes teresisht i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te mire administruar, i pajisur me kamera sigurie,sistem alarmi,sistem chiller,tavan te punuar, sistem termoizolimi dhe mundesi per vend parkimi.Disponon certifikate pronesie.Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal., 180 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet edhe me qera, 580 Euro/Muaj

Botuar më 19/02/2019
160.000,00 euro