Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA FORTUZIT

mbrapa Blv. Zogu 1 | 75 M2 | 87.000 Euro

Shitet 3+1, 75 M2, kati 4, i mobiluar, pallat ekzistues

Botuar më 18/08/2018
87.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 110 M2 | 350 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
350 leke/muaj

VLORE

prane deges se policise | 104 M2 | 44.000 Leke

Shitet 3+1, 104 M2, 5 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
44.000 leke

SHITET DUBLEX ME HIPOTEKE! RR. "XHON BELUSHI", PAS INSITUTIT BERTHAMOR, NE MES TE KODRES ME SHUME PAMJE,

rreze Dajtit, | 163 M2 | 74.980 Euro

Shitet dublex me hipoteke: i perbere nga dy ap: 3+1, sip . 118m², holl, 3 dhoma, 2 banjo, koridor, ballkon dhe 1+1, holl, dhome gjumi, banjo, me sip 45m², sip. totale, 163 M2, me hipoteka te veçanta. Çmimi

Botuar më 18/08/2018
460,00 euro/m2

RRUGA FRANG BARDHI

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 133.450 Euro

Shitet apartament 3+1, 157 M2, kati 5, 2 banjo, i mobiluar, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke

Botuar më 17/08/2018
850,00 euro/m2

RRUGA DON BOSKO

pallatet almak | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
35.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

tek Kompleksi Kika | 111 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 i mobiluar,ballkon,2 wc,3 dhoma gjumi (dy dhoma ciftesh dhe nje per femije ),sonxhorno,ashensor,kati 4, 111 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
600,00 euro

TEK ZOGU ZI

jepet me qera Ap 3+1 | 170 M2 | 1.000 Euro

Me mobilim te mir, soxhorno me fasad te madhe xhami, gatim vec, verand 64 m2 me pamje te Tiranes, ashensor, garazh per 2 makina me cepen, ashensor, 170 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
1.000,00 euro

TEK PIACA NE QENDER

jepet me qera Ap 3+1 i mobiluar | 70 M2 | 400 Euro

Kondicioner, ballkon, ashensor, kati 2, 70 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
400,00 euro

AFER QENDRES SE TIRANES

ne Rrugen Fortuzi | 125 M2 | 159.000 Euro

Shitet Ap 3+1 i Ri ( modern ) me Hipoteke, kati 6 me ashensor, 3 dhoma gjumi, sallon per pritje, guzhine ngrenie dhe aneks gatimi vec me dritare, mini dhome garderobe, 2 tualete ( nje madhe me dritare ), 2 ballkone, punime extra dhe shum cilesore, gips, dopioxham, parket, dy sisteme ngrohje te kohes me eficense, 125 M2, sallon ndenje, Shitet bashke me mobilimin. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
159.000,00 euro