Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MIS DURHAN, LAGJIA 24 MAJI, VLORE

Prane Postes se Coles | 90 M2 | 60.000 Euro

Shtepia eshte e rregulluar me te gjitha pajisjet elektrike, kuzhina , pllaka, pjeserisht e mobiluar, mund ta mobiloni sipas deshires., 90 M2, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/01/2019
60.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN'DARK

perballe shkolles Ismail Qemali | 148 M2 | 177.600 Euro

Shitet 3+1, 148 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, njera me dritare, parket, tenda, grila. Mundesi per qera, 1500 Euro m2 i diskutueshem

Botuar më 18/01/2019
177.600,00 euro

NE RRUGEN FROSINA PLAKU

Ish Klubi Partizani | 90 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + kuzhine, 90 M2, kati 4.Pallat ekzistues parafabrikat.Me hipoteke.Apartament i restauruar totalisht dhe i mobiluar me cdo gje shume cilesore.Kondicioner ne cdo ambjent.

Botuar më 18/01/2019
80.000,00 euro

NE TIRANE TE RE

Tek Stacioni parafundit | 125 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete, 125 M2, kati 6 me ashensor.Punime cilesore.Hyrje e shtruar me parket.

Botuar më 18/01/2019
88.000,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA, PALLATI 4

Komisariati 4 | 102 M2 | 75.500 Euro

Shitet 3+1, 102 M2, 8 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartament ne nje zone teper te qete, pallat me kolona horizontale dhe vertikale, me mure te trasha 45cm me tulle te kuqe. Ka dy kondicionere inverter ultra silencioze me garanci.

Botuar më 18/01/2019
75.500,00 euro

BUZE BULEVARDIT GJERGJ FISHTA

Perballe me Ekspoziten Shqiperia Sot | 130 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete, 130 M2, kati 3.Pallat i ri me hipoteke.Apartament me punime cilesore.

Botuar më 18/01/2019
155.000,00 euro

PERBALLE ARSHIVES SE SHTETIT

shitet | 87 M2 | 95.700 Euro

3+1, 87 M2, me hipoteke, e rikonstruktuar dhe e kompletuar. Kati 4.

Botuar më 18/01/2019
95.700,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES,

pallatet 1 Maji, | 112 M2 | 110.000 Euro

Ne pallat te ri 7 katesh, shitet 3+1, (2 dhoma gjumi, soxhorno e madhe+ambient gatimi dhe ngrenie+2banjo me dritare+ballkon), 112 M2, pa ashensor, shkallet me ndricim, kati 6.

Botuar më 18/01/2019
110.000,00 euro

KRYQEZIMI I RR. "HOXHA TAHSIM" ME BRRYLIN,

ne pallat ekzistues 6-katesh , buze rruge, | 115 M2 | 95.000 Euro

Shiten 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1, sip. totale, 115 M2, kati 5, totalisht te rregulluara, me hipoteke

Botuar më 18/01/2019
95.000,00 euro

PERBALLE ARSHIVES SE SHTETIT

jepet me qera | 87 M2 | 33.000 Leke

3+1, 87 M2, me hipoteke, e rikonstruktuar dhe e kompletuar. Kati 4.

Botuar më 18/01/2019
33.000 leke