Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA LONI LIGORI, PALLATI ILAD, KATI 5

Unaza e Re | 134 M2 | 87.100 Euro

Pallati tek stacioni i autobuzit perballe Vila L, 134 M2, kati 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mobilim bashkekohor, 2 koridore, biblioteke, te gjitha dhomat dhe banjot me dritare

Botuar më 15/11/2018
87.100,00 euro

LIQENI I THATE, RRUGA HAMDI GARUJA

Liqeni i Thate | 225 M2 | 180.000 Euro

Shitet Papafingo, 4+2+1, siperfaqja 225m2 (145+80(verande), cmimi 180000Euro, 225 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Veranda shtrihet rreth e perqark shtepise, eshte teper e madhe dhe menyra e vendosjes le mjaft hapesire per modifikime sipas deshires.

Botuar më 15/11/2018
180.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

ne pallat te ri | 160 M2 | 145.000 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke, i organizuar ne: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti dhe 2 dhoma femijesh (njera me dalje ne ballkon), sip, 160 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 depo. Punime cilesore dhe siperfaqe e mjaftueshme, orientim nga Jugu.

Botuar më 15/11/2018
145.000,00 euro

UNAZA E RE

prane dy rrotondove | 137 M2 | 110.000 Euro

Shitet super apartament 3+1, 137 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Shitet super apartament 3+1,totalisht i mobiluar me mobilim bashkekohor,me hipoteke

Botuar më 15/11/2018
110.000,00 euro

RRUGA BESIM ALLA

ne hyrje te kombinatit | 120 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera apartament 3+1, 120 M2, kati 7, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Vetem me bufe gatimi. Jepet per afat te gjate.

Botuar më 15/11/2018
22.000 leke/muaj

RR. KODRA E DIELLIT

tek kopshti botanik | 160 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ap 3+1, me pamje ng akopshti botanik., 160 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/11/2018
70,00 euro/muaj

OKAZION!! NE AFERSI TE PROKURORISE SE PERGJITHSHME,

RRUGA KRISTOFORIDHI, | 152 M2 | 174.800 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke te rregullt, 152 M2, kati 1, i pershtatshem edhe per ambjente zyrash, klinika, biznese etj

Botuar më 15/11/2018
174.800,00 euro

TEK KLINIKA EUROPIANE E SYRIT

100 m ne hyrje te rruges Komuna e Parisit | 144 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 144 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/11/2018
450,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

NE KRYQEZIM ME RRUGEN BARDHYL | 125 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 3, bosh, me hipoteke

Botuar më 14/11/2018
85.000,00 euro

RR. ARKITEKT SINANI

pranë ish Profarmës | 103 M2 | 79.310 Euro

Apartament në shitje 3+1+2WC+2Bllk, Apartamenti ka sipërfaqe banimi 103 m², i rikonstruktuar totalisht, kati i 2-të në pallat 5 katësh. Orientim jug-lindje. Me çertifikatë pronësie., 103 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 14/11/2018
79.310,00 euro