Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. JORDAN MISJA 141/1

Pallati i Credins Bank perballe me Gjykaten e Krimeve të Rënda | 230 M2 | 129.000 Euro

Hyrje shume e larte per 2 kate/apartamente te vecante banimi ose si zyra biznesi, 230 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bodrum, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Ka dhe nje bodrum 12 m2. Catia eshte e re me izolim dhe nga jashte suvatim i ri.

Botuar më 19/08/2018
129.000,00 euro

RR. “MARGARITA TUTULANI”,

prane shkolles Petro Nini, | 140 M2 | 190.000 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke, kati I mbi lokale, kondicioner ne çdo dhome, sip, 140 M2, 2 banjo, 3 ballkone, vendparkim, Hyrje me punime ekstra teper cilesore nga vete pronari. Aktualisht i dhene si Call Center me qera 500 E/muaj me kontrate 3-vjecare. Me hipoteke.

Botuar më 19/08/2018
190.000,00 euro

RR. "NAIM FRASHERI",

prane Sigurimeve Shoqerore, | 130 M2 | 98.800 Euro

Ne pallat 6-katesh, shitet ap, 130 M2, kati 5, me hipoteke

Botuar më 19/08/2018
760,00 euro/m2

RRUGA NAIM FRASHERI

prane hotel colosseu | 107 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti i mobiluar, 107 M2, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 18/08/2018
35.000 leke/muaj

ZONJA CURRE

Prane Tregut Elektrik | 130 M2 | 450 Euro

Jepet me qera shtepi 3+2, 130 M2, kati 6, 2 banjo, e pershtatshme per zyra e tjer

Botuar më 18/08/2018
450,00 euro/muaj

RRUGA FORTUZIT

mbrapa Blv. Zogu 1 | 75 M2 | 87.000 Euro

Shitet 3+1, 75 M2, kati 4, i mobiluar, pallat ekzistues

Botuar më 18/08/2018
87.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 110 M2 | 350 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
350 leke/muaj

VLORE

prane deges se policise | 104 M2 | 44.000 Leke

Shitet 3+1, 104 M2, 5 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
44.000 leke

RRUGA FRANG BARDHI

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 133.450 Euro

Shitet apartament 3+1, 157 M2, kati 5, 2 banjo, i mobiluar, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke

Botuar më 17/08/2018
850,00 euro/m2

RRUGA DON BOSKO

pallatet almak | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
35.000 leke/muaj