Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DURRES, LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA"

prane muzeut arkeologjik | 155 M2 | 100.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ap. 3+1, 155 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, doku...

Botuar më 14/02/2019
100.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

perball hyrjes | 125 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartamenti 3+1 me mobilim teper moderne, 125 M2, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 18/02/2019
500,00 euro/muaj

ARTIFICIAL LAKE AREA IN TIRANA. EASY ACCESS TO THE ARTIFICIAL LAKE AREA, THE BOTANICAL GARDEN AREA, THE ZOOLOGICAL GARDEN AREA AND TO UNAZA E MADHE

in Peti Street | 211 M2 | 900 Euro

3 bedroom apartment, located on the third floor of a new building. Living room and kitchen space, 3 bedrooms, 3 bathrooms, a hallway and 3 balconies. The flat is offered empty. The kitchen is to be placed and also a central cooling and heating system will be installed. The works done in the space are very good and also the sanitary equipments, doors and windows with shutters are very qualitative., 211 M2, The apartment has a lot of natural light as a result of the large windows.The area in which the apartment is located is quite quiet and has a lot of clean and fresh air.

Botuar më 18/02/2019
900,00 euro

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni I Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster. Lirohet ne muajin Mars.

Botuar më 18/02/2019
900,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

kompleksi Kika | 160 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 3+1, 160 M2, kati 6, i mobiluar, e kompletuar, ashensor, e shtruar me parket. Sistem ngrohje dhe ftohje, punime te bera nga vete pronari

Botuar më 16/02/2019
800,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane 21 Dhjetori | 75 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 3+1, 75 M2, kati 4, i mobiluar, aktualisht jetojne 3 vajza

Botuar më 16/02/2019
7.000 leke/person

RRUGA ASIM VOKSHI

Ish Stacioni i Trenit | 140 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament 3+1, ne katin e 10 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me ambjentin e gatimit te perbashket , 3 dhoma gjumi ku njer ka dalje ne ballkone dhe 2 tualet.Apartamenti ka punime shume cilesore dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Jug duke krijuar nje ndricim natyral te gjithe diten . Okazion 900euro per m2, 140 M2, 6 ambjente, kati 10, totali i kateve 13, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
125.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

pa shkuar tek lulishtja | 130 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, garancia nje muaj qera, jepet per afat te gjate, jo agjensi Imobilare

Botuar më 15/02/2019
450,00 euro/muaj

DURRES

Perballe Florides | 115 M2 | 74.000 Euro

Shitet ap, 115 M2, 2 banjo, Kontaktoni ne viber ose mesanger.

Botuar më 15/02/2019
74.000,00 euro

RR.RRAPO HEKALI

Kodra e Diellit | 127 M2 | 119.000 Euro

Shitet 3+1, 127 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/02/2019
119.000,00 euro

NE RRUGE MYSLYM SHYRI

Prane Bar – Kafe Santa | 79 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 3 dhoma + kuzhine, 79 M2, kati 2.Hyrje e restauruar.E pershtatshme per zyra.Me pamje nga rruga.

Botuar më 15/02/2019
350,00 euro/muaj