Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE TIRANES

perballe Taiwanit | 103 M2 | 150.000 Euro

Shitet ap. 3+1, 103 M2, kati 2, te gjitha dritaret shohin nga rruga

Botuar me 12/11/2018
150.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 130 M2 | 115.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me pamje Jug- Veri- Lindje, punime cilesore, me hipoteke

Botuar me 12/11/2018
115.000,00 euro

TEK INSTITUTI I FISKULTURES

prane Hotel Doro | 145 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pamje nga dielli, eshte e ndare ne 2 apartamente

Botuar me 12/11/2018
110.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

mbrapa Ministrise se Drejtesise, 250m larg sheshit Skenderbej, ndertim I vitit 2002, | 112 M2 | 310.000 Euro

Shitet per arsye emigrimi 3+1, 112 M2, kati 3, 2 banjo, 1 ballkon, pamje J-P dhe ap. 1+1, 82m², ballkon, kati VI, pamje V-L, si dhe garazh nentoke 30m² i mbyllur me qepen. Me hipoteke. Shiten te gjitha

Botuar me 12/11/2018
310.000,00 euro

RR. NJAZI MEKA

Përballë QSUT | 75 M2 | 56.000 Euro

Apartament në shitje 2+1+WC+Bllk i modifikuar ne 3+1, pranë Shkollës së Bashkuar Apartamenti ka sipërfaqe totale 75 m², kati i 4-tërt në pallat 5 katësh. Apartament me hapsira mjaft të mira e dritë, çertifikatë pronësie. Shitet i mobiluar, 75 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100 m nga unaza te Bar Ikona, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar me 12/11/2018
56.000,00 euro

RR. PETRO NINI

perballe me njesine bashkiake 1 | 87 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 87 M2, kati 2, bosh, kondicioner, b/fufe

Botuar me 12/11/2018
30.000 leke

RR. “ALEKSANDER MOISIU”

mbrapa Restorant Molla, ngjitur me institutin e shendetit publik | 150 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, kati 2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 12/11/2018
25.000 leke

PRANE OXHAKUT

te Xhamia Xhura | 121 M2 | 350 Euro

Apartamenti ka sipërfaqe banimi 121 m², ka 3 dhoma gjumi nga te cilat dy dhoma për fëmije dhe një dhomë matrimpniale,kati i 4-rt banim me ashensor. Orientim lindje, i mobiluar totalisht.Preferohen familje apo te huaj2 muaj parapagim., 121 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji's Properties, Facebook, Insta: Reji's Properties. Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar me 12/11/2018
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Kompleksi 'Green City' | 145.3 M2 | 101710.1 Euro

SHitet super apartament 3+1, 145.3 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi apartamentin: •Kati 2 teknik •Sipërfaqja totale : 145.3 m2. Apartamenti ësht

Botuar me 12/11/2018
700,00 euro/m2

KINOSTUDIO,

prane stacionit te autobusit, | 80 M2 | 64.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, me ballkon te madh, dyer dhe dritare te blinduara, e mobiluar totalisht. Ap. bashkohor.

Botuar me 12/11/2018
64.000,00 euro