Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKË, SHQIPËRI

Rruga Dritan Hoxha - Laprake - Laprakë, Shqipëri | 100 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 3+1 ne Laprake !Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne Rrugen Dritan Hoxha!Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqje prej 100m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenjie,kuzhine, tre dhoma gjumi,nje tualet dhe nje verande!Apartamenti shitet i mobiluar. 0696550646, 100 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 30/11/2020
70.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT, TREGU ELEKTRIK

Rruga Petro Nini Luarasi | 130 M2 | 104.000 Euro

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, shitet apartament 3+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 130 m2 me Hipoteke, kati i 4 jo i fundit ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet, gjendja shume e mire.Çmimi i shitjes 104000 euro., 130 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
104.000,00 euro

AFER 21-DHJETORIT

Tek Kompleksi Kontakt | 105 M2 | 105.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ME HIPOTEK. Siperfaqe 97.8 m2 neto.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar.Organizohet nga salloni me ambjentin e gatimit , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i investuar, dhe shitet bosh vetëm K/bufe.Orientimi jug perëndim cka mundeson qe te ket ndricim natyral dhe me diell gjat gjithe dites., 105 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 30/11/2020
105.000,00 euro

ASTIR

Vila L | 125 M2 | 96.000 Euro

Shitet apartament 3+1 tek Vila L, ne Astir . Apartament ka organizim shume te mire, eshte i investuar , ndodhet ne kat te 5 te nje pallati 8 katesh te ndertuar ne vitin 2005. Ofrohet pjeserisht i mobiluar., 125 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 30/11/2020
96.000,00 euro

YZBERISHT

ECO Market | 100 M2 | 300.000 Leke

Yzberisht jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar., 100 M2, kati 4, 1 banjo, Per me shume informacion na kontaktoni ne 0696297829

Botuar më 30/11/2020
300.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

Ambasada Amerikane | 150 M2 | 210.000 Euro

Shitet apartament OKAZION tek Rruga e Elbasanit ngjitur me Ambasadën Amerikane për çmim okazion 1'400 Euro/ M2.Apartamenti ka dy tualete me dritare, tre dhoma gjumi spacioze (dy nga të cilat kanë dalje në ballkone personale). Shtëpia në total ka tre ballkone dhe merr drite gjate ditës. Është i sapo investuar dhe me parket cilësor. Nëse jeni të interesuar, telefononi në numrin e dhënë., 150 M2, 4 ambjente, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka hapesire 150 m2 Bruto edhe 136 m2 neto (hapsire e shkelshme brenda apartamentit).

Botuar më 30/11/2020
210.000,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 211 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera Apartament 4+1, 211 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti është i pozicionuar në zonën eYzberishtit,në një pallat 4-katësh.

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA TODI SHKURTI, TIRANE

Afer Tregut Elektrik dhe Qytetit Student, 100 metra mbi pallatin Grand | 170 M2 | 102.000 Euro

Shitet kati i dyte i nje vile 3 kateshe, 170 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bodrum, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
102.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Kompleksit " Kika " | 280 M2 | 308.000 Euro

Shitet apartament 4+1 te Komuna e Parisit . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi i shitjes eshte 1100€/m2, 280 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
308.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, AFER KRISTAL CENTER

Komuna e Parisit, afer Kristal Center | 198 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament Dublex ne pallat te Ri, siperfaqe 198 m² me Hipoteke, kati 10 me ashensor ( i fundit), 2 tualete ( me aspirim), 2 ballkon, 1 Verande,orientimi Jug -Lindje, pamje fantastike.kati 1 – organizohet me nje soxhorno te madhe, kuzhine me vehte, ambjent pune i vecuar, 1 ballkon ne forme L, nje tualet.kati 2 – organizohet me nje soxhorno, dhome gjumi, 198 M2, Property ID : 4131103 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
180.000,00 euro
)