Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 116.1 M2 | 133.515 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 2 ose te 5 banim ne nje komple...

Botuar më 09/12/2019
133.515,00 euro

FRESK

rruga e thesarit, stacioni i parafundit, bar deus | 130 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qerq apartamenti 3+1 me siperfaqe 130m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashnsor ne zonen e freskut, pallat tepet cilesor, jept bosh pervec kundrabufes, 130 M2, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/12/2019
25.000 leke/muaj

BLLOK

Rruga Sami Frasheri | 140 M2 | 550 Euro

Rruga Sami Frasheri, prane Nobis, jepet me qera Apartamenti 3+1, siperfaqe 140, kati 5 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhono, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 4 kondicioner, orientim me diell, 140 M2, 2 banjo

Botuar më 16/12/2019
550,00 euro

FUSHA AVIACIONIT

shitet shtepi 2 kateshe | 157 M2 | 230.000 Euro

Kati i pare magazine, kati i dyte banim, 157 M2, siperfaqe trualli 400m²

Botuar më 16/12/2019
230.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I,

tek Treni | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 5, bosh

Botuar më 16/12/2019
400,00 euro

UZINA AUTOTRAKTORI, SHKOZE

Prane shkolles 9-vjecare Androkli Kostallari | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera nje shtepi private , 3 dhoma gjumi plus kuzhine. Ka oborr qe mundeson edhe parkimin. Pjeserisht e mobiluar. Shtepia ndodhet ne zone te qete dhe eshte e pershtatshme per nje familje te rregullt, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 16/12/2019
20.000 leke/muaj

DURRES

tek rrota e kuqe | 105 M2 | 49.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/12/2019
49.000,00 euro

DURRES

tek rrota e kuqe | 105 M2 | 49.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 15/12/2019
49.000,00 euro

TEK BRRYLI

shitet ose jepet me qera 3+1 | 108 M2 | 1.000 Euro

2 banjo, pjeserisht e kompletuar, 108 M2, me hipoteke. Qeraja 35.000 leke bosh ose 42.000 leke e kompletuar. Shitet

Botuar më 14/12/2019
1.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 115 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, 115 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kubature e rregullt dhe organizim i mirë,Me hipotekë. - Future Home

Botuar më 14/12/2019
72.000,00 euro

RRUGA MIHAL GRAMENO

800 M MBI TREGUN ELEKTRIK | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 14/12/2019
35.000 leke
)