Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 116.1 M2 | 133.515 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 2 ose te 5 banim ne nje komple...

Botuar më 09/12/2019
133.515,00 euro

TEK BRRYLI

shitet ose jepet me qera 3+1 | 108 M2 | 1.000 Euro

2 banjo, pjeserisht e kompletuar, 108 M2, me hipoteke. Qeraja 35.000 leke bosh ose 42.000 leke e kompletuar. Shitet

Botuar më 14/12/2019
1.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 115 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, 115 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kubature e rregullt dhe organizim i mirë,Me hipotekë. - Future Home

Botuar më 14/12/2019
72.000,00 euro

RRUGA MIHAL GRAMENO

800 M MBI TREGUN ELEKTRIK | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 14/12/2019
35.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Medar shtylla | 150 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 150 M2, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Super apartament , i mobiluar totalisht , apartament i bollshem dhe planimetri perfekte . Agjensi Imobiliare Chicago

Botuar më 13/12/2019
135.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

pallatet e Delijorgjit, ish parku | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 140 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, paradhenie 2 muaj

Botuar më 13/12/2019
500,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

mbrapa Diplomatit | 100 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 13/12/2019
32.000 leke

TEK RRUGA MARKO BOCARI

Tirane e Re | 134.85 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 3+1 me qira, i organizuar ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine, 3 dhoma gjum, 2ballkone. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektoshtepiaket dhe pjeserisht mobilim i ri.Zona ofron facilitete te ndryshme si dhe nje siguri me te larte per banoret, mundesia e perdorimit te transportit publik, shkolla etj., 134.85 M2, Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera na kontaktoni

Botuar më 13/12/2019
600,00 euro

NE ZONEN E BLLOKUT

ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit, ne nje zone shume te frekuentuar | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qira apartament 3+1. Jepet me qira per zyra ose ushtrim aktivitetesh te ndryshme. Apartamenti ka nje organizim te brendshem shume te rregullt, me nje korridor i cili ben shperndarjen ne tre dhoma, nje tualet, dhe nje dhome ndenieje te bllshme te perbashket me ambjentin e gatimit. Njera nga dhomat e gjumit ka edhe nje tualet si edhe nje depo. Apartamenti ka nje ballkon te bollshem, 120 M2, RE/MAX INFINITY PLUS

Botuar më 13/12/2019
600,00 euro

RR. SKENDER LUARASI

Ne Krah te big marketit tek lulishtja | 146 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ap 3+1, 146 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 13/12/2019
550,00 euro/muaj

RRUGA E BARRIKADAVE

Tek rruga e Barrikadave | 136 M2 | 600 Euro

Tek rruga e Barrikadave, Ne nje pallat te ri, jepet me qira, nje apartament me tre dhoma gjumi. Apartamenti ka orjentim Lindje. Perbehet nga salloni me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti vjen se bashku me nje vend parkimi., 136 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Me taksa dhe parkim te perfshire

Botuar më 13/12/2019
600,00 euro/muaj
)