Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT

Rruga Hamdi Bardhoshi | 400 M2 | 30.000.000 Euro

Shitet 3+1, 400 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
30.000.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Unaza | 132 M2 | 76.000 Euro

Apartament ne shitje 132 m2 te rruga e Kavajes. I mobiluar, me dy ballkone dhe dy banjo apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire administruar. Disponon certifikate pronesie., 132 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni ne kete numer: 0699305440

Botuar më 23/01/2019
76.000,00 euro

QENDER

Perballe Bankes se Shqiperise | 121 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera ne Qender te Tiranes, 121 metra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri , mund te jepet me qera per apartament ose zyre. Qeraja 400 euro per banese , 450 euro per zyre. Per me shume informacion kontaktoni ne kete numer: 0699305440, 121 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/01/2019
400,00 euro

MBI KOPSHTIN BOTANIK

prane Xhamise | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet ap 1+1 dupleks, 80 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
20.000 leke/muaj

KRYQEZIMI I KOMUNES SE PARISIT

MBI ALFA BANK | 127 M2 | 254.000 Euro

Shitet ambient biznesi ose banimi 4+1, 127 M2, kati 4, 2 banjo, 3 ballkone, i mobiluar ne menyre moderne. Pamje ne dy drejtime, nga stadiumi dhe nga Komuna e Parisit, shkalle e mirembajtur, 2 ashensor, garazh personal, me hipotek.

Botuar më 23/01/2019
254.000,00 euro

RRUGA PETI

Liqeni thate | 163 M2 | 146.700 Euro

Shitet ose nderrohet 3+1, 163 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Hapesire e bollshme

Botuar më 23/01/2019
146.700,00 euro

TEK BLLOKU PARTIZANI,

afer Sigurimeve Shoqerore | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, i mobiluar, Jepet vetem per familjare

Botuar më 23/01/2019
30.000 leke

KOMPLEKSI GINTASH

Laprake | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA FREDERIK SHIROKA,

mbrapa ambasades greke, | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, pallat ekzistues 5 katesh, pjeserisht e rikonstruktuar dhe pjeserisht e mobiluar. Uje dhe drita 24h. Me dokumentacion te rregullt

Botuar më 23/01/2019
65.000,00 euro

RR.FERIT XHAJKO

Stacioni I Trenit | 80.7 M2 | 30.000 Leke

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5-katesh dhe organizohet nga 3 dhoma(2 dhoma gjumi dhe 1 dhome ndenje), 1 dhome gatimi me vete, 1 depo e vogel, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mireorganizuar e me kubatura te rregullta. Jepet i pa mobiluar. Eshte perdorur si apartament por eshte i pershtatshem edhe per zyra., 80.7 M2, 1 banjo

Botuar më 22/01/2019
30.000 leke