Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MARUBI, LAPRAKE,

pas spitalit ushtarak | 160 M2 | 135.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, 160 M2, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, mundesi per krijimin e nje biznesi.

Botuar më 24/11/2020
135.000,00 euro

RRUGA EDUART MANO

Kopeshti Zoologjik | 182 M2 | 220.000 Euro

Shitet apartamenti 3+1+2 ballkone tek Kopeshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe eshte i pabanuar me pare,gjithashtu eshte ne proces hipotekimi., 182 M2, 4 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
220.000,00 euro

RRUGA VLLAZEN HUTA

Ministria e Jashtme | 98 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartamenti 3+1 per zyra, qender kursesh apo cdo aktivitet tjeter., 98 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165.048 Euro

Hitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet per arsye familiar nen cmim reference, per banim, zyre, biznes., 156 M2, ID e Prones: 4131082

Botuar më 24/11/2020
165.048,00 euro

TEK 21 DHJETORI

prane Mondialit | 125 M2 | 125.000 Euro

Shitet Ap 3+1 i Ri, me punime cilesore dhe gipsi, orientim me diell, tre dhoma, sallon per ndenje0gatim dhe ngrenie, dy tualete ( nje me dritare ), dy ballkone, koridor, sip 125 m2 me Hipoteke ( pa te perbashket ), kati 2, me ashensor. Shitet pjeserisht i mobiluar, 125 M2, ID e Prones: 4131182

Botuar më 24/11/2020
125.000,00 euro

NE FILLIM TE KOMUNES PARISIT

prane Kikes | 145 M2 | 159.000 Euro

SHITET Ap 3+1 i Ri me hipoteke, punime cilesore dhe ndricim me diell, koridor qe lidh te gjitha ambientet, sip 145 m2, kati 3 ashensor, 3 dhoma gjumi, sogjorno e madhe per ndenje gatim dhe ngrenie, dy tualete ( nje me dritare ), ballkon me tende, e mobiluar shum mire. SHITET per arsye emigrimi, duke lene mobilimin bonus, 145 M2, ID e Prones: 4131184

Botuar më 24/11/2020
159.000,00 euro

NE FILLIM TE KOMUNES PARISIT

prane Kikes | 145 M2 | 159.000 Euro

SHITET Ap 3+1 i Ri me hipoteke, punime cilesore dhe ndricim me diell, koridor qe lidh te gjitha ambientet, sip 145 m2, kati 3 ashensor, 3 dhoma gjumi, sogjorno e madhe per ndenje gatim dhe ngrenie, dy tualete ( nje me dritare ), ballkon me tende, e mobiluar shum mire. SHITET per arsye emigrimi, duke lene mobilimin bonus, 145 M2, ID e Prones: 4131184

Botuar më 24/11/2020
159.000,00 euro

QENDER

prane 9 Katesheve | 152 M2 | 184.984 Euro

Shitet Ap 3+1 I Ri, me punime extra dhe shume cilesore, sip 152 m2, kati 2 me dy ashensore, me hipoteke 134 m2, ka 3 dhoma gjumi, sallon I madh per ndenje,guzhine per gatim e ngrenje eshte vec, dy tualete nje (me dritare), 2 ballkone, dy koridore,dritaret me plastike, dopio xham e grila, punime gipsi, 4 kondicioner , planimetri shum e pershtatshme per banim, zyre, klinika, biznes etj, 152 M2, ID e Prones: 4131168

Botuar më 24/11/2020
184.984,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit 2 | 118 M2 | 112.000 Euro

Ne ndertim, mundesi blerje parkimi 60m2 me pagese extra, 118 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi

Botuar më 24/11/2020
112.000,00 euro

NE ZONEN E FRESKUT, PRANE RESTORANT FRESKUT

Ne Zonen e Freskut, prane Restorant Freskut | 151 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri me termoizolim, siperfaqe 151 m² (138 m2) me Hipoteke, kati 4 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete (njeri me dritare), 3 ballkone (njeri i hapur), kuzina me vete,, i mobiluar luks, tavan i varur, orientimi Lindje., 151 M2, Property ID : 4131104 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/11/2020
98.000,00 euro
)