Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION,

ne Misto Mame | 56 M2 | 32.000 Euro

Shitet apartament, 56 M2, 1 banjo, banesa ndodhet ne katin e dyte. Kompleks pallatesh...

Botuar më 10/06/2019
32.000,00 euro

SHITET URGJENT!! RRUGA JORDAN MISJA,

PA 135/1, mbrapa Fakultetit te Shkencave, stacioni trenit | 97 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1 (nuk punojme me agjensi), 97 M2, kati 3, 1 ballkon, 2 banjo, 1 ballkon, me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/06/2019
85.000,00 euro

OKAZION!!! KODRA PRIFTIT,

rr. “Violeta Manushi” | 262 M2 | 93.000 Euro

Shitet papafingo, sip. banimi 136m² + verande 126m², sip. totale, 262 M2, 2 banjo, kati 7, me ashensor, dokumenta te rregullta hipotekore.

Botuar më 17/06/2019
93.000,00 euro

RR. "KAVAJES, GODINA 71,

hyrja 1, ap. 11 | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, hyrje e mobiluar totalisht.

Botuar më 16/06/2019
120.000,00 euro

ARTIFICIAL LAKE AREA IN TIRANA. EASY ACCESS TO THE ARTIFICIAL LAKE AREA, THE BOTANICAL GARDEN AREA, THE ZOOLOGICAL GARDEN AREA AND TO UNAZA E MADHE

in Peti Street | 211 M2 | 700 Euro

3 bedroom apartment, located on the third floor of a new building. Living room and kitchen space, 3 bedrooms, 3 bathrooms, a hallway and 3 balconies. The flat is offered empty. The kitchen is to be placed and also a central cooling and heating system will be installed. The works done in the space are very good and also the sanitary equipments, doors and windows with shutters are very qualitative., 211 M2, The apartment has a lot of natural light as a result of the large windows.The area in which the apartment is located is quite quiet and has a lot of clean and fresh air.

Botuar më 16/06/2019
700,00 euro

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni I Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster. Lirohet ne muajin Mars.

Botuar më 16/06/2019
900,00 euro

KINOSTUDIO,

prane stacionit te autobusit, | 80 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, me ballkon te madh, dyer dhe dritare te blinduara, e mobiluar totalisht. Ap. bashkohor.

Botuar më 15/06/2019
70.000,00 euro

NE SELITE

te qendra shendetsore | 134 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 134 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 15/06/2019
20.000 leke/muaj

RR."KOMUNA E PARISIT"

tek kompleksi kika 2 | 140 M2 | 8.700 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, ap 3+1, 140 M2, i mobiluar, aktualisht banojne 2 vajza

Botuar më 15/06/2019
8.700 leke/person

RR. “MYSLYM KETA”,

tek kafja Rremes, | 151 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet 3+1, 151 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone

Botuar më 15/06/2019
8.000.000 leke

RR. JORDAN MISJA 141/1

Pallati i Credins Bank perballe me Gjykaten e Krimeve të Rënda | 230 M2 | 129.000 Euro

Shitet hyrje shume e larte per 2 kate, 230 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bodrum, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, Ka dhe nje bodrum 12 m2. Catia eshte e re me izolim dhe nga jashte suvatim i ri

Botuar më 15/06/2019
129.000,00 euro