Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "DON BOSKO"

perballe shkolles Don Bosko, 20m nga rruga kryesore | 187 M2 | 129900 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
RR. "DON BOSKO", perballe shkolles Don Bosko, 20m nga rruga kryesore, 187 M2, 129.900 euro
I mobiluar, kati 5
Përshkrim

Ne pallat te ri, shitet apartament dubleks, me garazh individual, me qepen, siperfaqe totale (pa siperfaqen e perbashket),, 187 M2, kati 5, i mobiluar, ka 6 dhoma, njera sallon me aneks, k/bufe, punime dekorative, sistem ngohje individuale, 2 banjo, panel djellor, e ndare ne dy apartamente, me hipoteke. Shitet dhe pa garazh.

129.900,00 euro

Botuar më 09/10/2019

Telefon
)