Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21 DHJETORI

prane Fakultetit te Inxhineris se Ndertimit | 125 M2 | 125.000 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/02/2020
125.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”,

MBRAPA SHKOLLES BALETIT | 180 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 180 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, mundesi per kat shtese. Me hipoteke, mundesi shitje 1.200 E/m², cmimi i qeras

Botuar më 28/02/2020
700,00 euro/muaj

RR. "QAMIL GURANJAKU",

mbrapa Drejtorise se Higjienes | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 5, me hipoteke.

Botuar më 28/02/2020
110.000,00 euro

KOMPLEKSI FLUTRA, REZIDENCA 2

Kodra e Diellit, Ne nje nga rezidencat me cilesore e te kerkuara ne Tirane | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Mobilimi eshte totalisht i ri dhe teper cilesor

Botuar më 28/02/2020
120.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Shkolla e Bashkuar | 132 M2 | 350 Euro

Rruga e Dibres, pran Shkolles se Bashkuar, jepet me qera Apartament Duplex 3+1, siperfaqe 132 m2, kati 3, pallat egzistues, i restauruar totalisht. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, korridor dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, kondicioner. Orientimi me Diell, 132 M2, 2 banjo

Botuar më 28/02/2020
350,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer kishes katolike | 130 M2 | 450 Euro

Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe 130 m2, kati i 7 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, orientim me diell, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 28/02/2020
450,00 euro

FUSHA MISTO MAME,

RRUGA SEJFULLA DOCI | 140 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 140 M2, kati 3, i mobiluar, ballkon 20 m te gjate, me parket

Botuar më 28/02/2020
35.000 leke

ISH BLLOKU,

tek Garda | 107 M2 | 155.150 Euro

Shitet 3+1, 107 M2, kati 5, bosh, me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
155.150,00 euro

LAPRAKE

Tek Kryqezimi i Spitalit Ushtarak | 110 M2 | 330 Euro

Apartamenti ndodhet ne Laprake, tek Kryqezimi i Spitalit Ushtarak. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina •3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni., 110 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Orientim: Jug-Perendim • I mobiluar • 3 Kondicionere • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Botuar më 28/02/2020
330,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

tek spitali Gjerman | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
120.000,00 euro
)