Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Tek Njesia Administrative | 113 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 113 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/05/2019
65.000,00 euro

ARTIFICIAL LAKE AREA IN TIRANA. EASY ACCESS TO THE ARTIFICIAL LAKE AREA, THE BOTANICAL GARDEN AREA, THE ZOOLOGICAL GARDEN AREA AND TO UNAZA E MADHE

in Peti Street | 211 M2 | 700 Euro

3 bedroom apartment, located on the third floor of a new building. Living room and kitchen space, 3 bedrooms, 3 bathrooms, a hallway and 3 balconies. The flat is offered empty. The kitchen is to be placed and also a central cooling and heating system will be installed. The works done in the space are very good and also the sanitary equipments, doors and windows with shutters are very qualitative., 211 M2, The apartment has a lot of natural light as a result of the large windows.The area in which the apartment is located is quite quiet and has a lot of clean and fresh air.

Botuar më 20/05/2019
700,00 euro

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni I Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster. Lirohet ne muajin Mars.

Botuar më 20/05/2019
900,00 euro

ISH FUSHA E BEKSAVE

perballe lokal Ija | 83.5 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 83.5 M2, kati I, e rregulluar dhe e kompletuar, uje dhe drita 24h, me hipoteke.

Botuar më 20/05/2019
70.000,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”,

ngkitir me Optika Roma, buze rruges kryesore | 125 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1+2banjo+2zballkone, me korridor te madh, 125 M2, kati III, pjeserisht e kompletuar

Botuar më 19/05/2019
50.000 leke

YZBERISHT, PALLATET ÇABEJ,

ne pallat te ri | 124.4 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 124.4 M2, kati 8, 2 banjo, 2 ballkone, me hipoteke.

Botuar më 19/05/2019
70.000,00 euro

TEK BRRYLI

perballe Maternitetit te ri, tek ura dhe stacioni i autobuzit | 102 M2 | 115.000 Euro

Shitet 3+1, 102 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 18/05/2019
115.000,00 euro

TE TRENI

Pallati Usluga | 140 M2 | 500 Euro

Apartament i mobiluar totalisht, jepet me qera afat gjate. Per cdo detaj mund te me kontaktoni ne cdo kohe., 140 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jo agjensi imobiliare

Botuar më 18/05/2019
500,00 euro/muaj

PRANE KODRES SE DIELLIT 1

Tek Eleonora | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/05/2019
30.000 leke/muaj

RR. "MINE PEZA",

prane kafe Glow, | 104 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 104 M2, kati 2, 2 banjo, Me hipoteke dhe rivleresim. Sherben edhe per biznes

Botuar më 18/05/2019
85.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

pa shkuar tek lulishtja | 130 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mobilimi eshte cilesor. Vetem familje. Per afat te gjate. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 18/05/2019
450,00 euro/muaj