Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MARGARITA TUTULANI,

PERBALL PETRO NINI LUARASIT | 95 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 3+1+2 tualete, 95 M2

Botuar më 20/07/2018
45.000 leke

PERBALLE KOMISARIATIT NR 4

Stacioni i pare i autobuzit prane rr. Ura | 80 M2 | 62.000 Euro

Pallat ekzistues me tulla te kuqe,ndertim shume cilesor,me hipoteke,shitet ,se familja eshte vendosur me banim te perhereshem ne Austri, 80 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, dere e blinduar, pamja nga lindja

Botuar më 20/07/2018
62.000,00 euro

ALI DEMI,

prane tregut elektrik | 105 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 105 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/07/2018
30.000 leke

BLLOKU VASIL SHANTO

tek KESH | 150 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament per 2 familje, 150 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, verande, me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/07/2018
125.000,00 euro

RRUGA TEFTA TASHKO KOCO

Pazari I Ri | 149 M2 | 178.000 Euro

Shitet super apartament prane Pazarit te Ri ne rrugen Tefta Tashko I sapo perfunduar, organizim perfekt te ambienteve,plot drite dhe pamje fantastike e Tiranes.Ka vetem kondrabufen dhe eshte totalisht I shtruar me parket, punimet me cilesore ne zone. Disponon dokument te rregullt hipotekor, 149 M2, kati 8, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 20/07/2018
178.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES

pallatet 1 Maji | 112 M2 | 112.000 Euro

Ne pallat te ri 7 katesh, shitet 3+1, (2 dhoma gjumi, soxhorno e madhe+ambient gatimi dhe ngrenie+2banjo me dritare+ballkon), 112 M2, pa ashensor, shkallet me ndricim, kati 6.

Botuar më 20/07/2018
112.000,00 euro

KRYQEZIMI I RR. "HOXHA TAHSIM" ME BRRYLIN,

ne pallat ekzistues 6-katesh , buze rruge, | 115 M2 | 102.000 Euro

Shiten 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1, sip. totale, 115 M2, kati 5, totalisht te rregulluara, me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
102.000,00 euro

FRESK

Rruga e Teleferikut | 176 M2 | 96.000 Euro

Tek Fresku, Rruga e Teleferikut shitet papafingo 3+1, apartament i ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte, 1 dhome ndenje, ambjent gatimi, 1 dhome matrimoniale +2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkone, verant me 68 m2, Orjetimi i apartamentit eshte jug. Disponon dokumenta te rregullta pronesie, 176 M2, 2 banjo, bosh, Kontakto tani Mimozen me numer telefoni 0676088100 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
96.000,00 euro

FRESK

Rruga E Thesarit | 174 M2 | 96.000 Euro

Fresk, Rruga e Thesarit Muhamet Deliu, shitet papafingo 173.8 m2+24 m2 verande, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, Organizohet ne 1 sallon te madh, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Orientimi i apartamentit jug-perendim, 174 M2, 2 banjo, bosh, Kontakto tani Mimozen ne numrin e telefonit 0695802757 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
96.000,00 euro

QENDRA GLOBE

Rruga Vace Zela | 120 M2 | 96.000 Euro

Tek Globe, rruga Vace Zela, Shitet Apartament 3+1, ne Katin e 3 te nje Pallati 5 katesh pjeserisht I mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: nga nje dhome ndenje ambjent gatimi, dhome matrimoniale, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, 3 ballkone. Orjentimi i apatamentit eshte Jug, Lindje, Perndim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron mundesi parkimi. Disponon dokumetacion te plot hipoteko, 120 M2, 2 banjo, bosh, Kontakto tani Mimozen ne numrin e telefonit : +355695802757, Per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
96.000,00 euro