Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

blloku Gintash | 125 M2 | 77.000 Euro

Shitet ap 3+1+2, 125 M2, Organizohet nga nje sallon i ndare me kuzhinen 3 dhoma gjumi...

Botuar më 04/08/2020
77.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, KOMPLEKSI KIKA 2

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2 | 156 M2 | 190.000 Euro

Shitet apartament 3+1 ne pallat te Ri ne kopleks, me siperfaqe 156 m² ne total me Hipoteke, kati 6 me ashensor, 2 tualete, sistem chiller, i shtruar me parket, me pamje shume te mire, orientim me diell., 156 M2, Property ID : 4139035 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
190.000,00 euro

ISH FUSHA AVIACIONIT, PRANE ANA MARKET

Ish fusha aviacionit, prane Ana market | 180 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament 3+2 , i cili eshte i organizuar ne 2 apartamente (2+1 dhe 1+1), ne pallat te Ri, siperfaqe 180 m² total, me hipoteke, kati 9, me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar nga korridor shperndares, 3 dhoma gjumi te mobiluara dhe me parket, 2 dhoma pritje, 2 kuzhina, 2 tualete me dritare, 2 ballkone te hapura dhe nje verande e madhe, orientimi me diell dhe me pamje relaksuese., 180 M2, Property ID :4131095 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
180.000,00 euro

KRYQEZIMI I BUL.ZOGU I ME UNAZEN,TE TRENI

Posta 5 | 140 M2 | 450 Euro

Jepet Apartament 3+1 me qera, 140 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per cdo detaj me kontaktoni ne cdo kohe,Jo Agjensi Imobiliare

Botuar më 06/08/2020
450,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Zoja e keshillit te mire | 115 M2 | 93.000 Euro

OKAZION!!!Shitet super apartament 3+1+2 tualete+2 korridore me sip, 115 M2, 5 ambjente, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me certifikate pronesie.

Botuar më 06/08/2020
93.000,00 euro

TEK PALLATI ME SHIGJETA PRANE KARBURANT KASTRATIT

Tek Pallati me shigjeta prane karburant Kastratit | 122 M2 | 145.000 Euro

Shitet apartament 3+1, pallat i vitit 2002 i mire administruar, kati i 3, me ashensor, siperfaqe 122 m2 e brendshme me hipoteke, i mobiluar totalisht, korridor shperndares, sallon ndenje, kuzhine me vehte + sallon ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone ( njeri me vetrate xhami i mbyllur , tjetri i hapur), orientimi me diell., 122 M2, Property ID : 4131094 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
145.000,00 euro

DURRES

L.15 RR.PETRIT LLAFTIU | 140 M2 | 6.500.000 Leke

140 M2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, vendparkim, oborr

Botuar më 06/08/2020
6.500.000 leke

RR. “DALIP TOPI”,

ne zone te mire | 125 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 2, bosh, me k/bufe.

Botuar më 06/08/2020
20.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

PRANE XHAMISE SE TABAKEVE | 91.5 M2 | 85.000 Euro

Shes apartament 3+1, 91.5 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Pallat ekzistues me tulla. Me Hipoteke dhe e rivleresuar. Te mos telefonojne ata qe nuk jane dakort me cmimin. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 05/08/2020
85.000,00 euro

RR. SULEJMAN PASHA

Jepet me qira 3+1+2 ne pallat te ri | 126 M2 | 700 Euro

I mire-administruar, te mobiluara ne menyre bashkekohore i sapo-investuar me mobilje te reja dhe cilesore, i shtruar ne parket, 126 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
700,00 euro/muaj

YZBERISHT

Tiranë | 126 M2 | 85.000 Euro

Zone me akses ne rrugen kryesore, ne zhvillim, lehtesisht e arritshme me transport publik.Faze tulle.Orientim jug-lindje.Investimi i duhur per shtepine e enderrave. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni., 126 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 05/08/2020
85.000,00 euro
)