Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QENDRA GLOBE

Rruga Vace Zela | 120 M2 | 96.000 Euro

Tek Globe, rruga Vace Zela, Shitet Apartament 3+1, ne Katin e 3 te nje Pallati 5 katesh pjeserisht I mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: nga nje dhome ndenje ambjent gatimi, dhome matrimoniale, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, 3 ballkone. Orjentimi i apatamentit eshte Jug, Lindje, Perndim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron mundesi parkimi. Disponon dokumetacion te plot hipoteko, 120 M2, 2 banjo, bosh, Kontakto tani Mimozen ne numrin e telefonit : +355695802757, Per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
96.000,00 euro

FUSHA AVIACIONIT

shitet shtepi 2 kateshe | 157 M2 | 230.000 Euro

Kati i pare magazine, kati i dyte banim, 157 M2, siperfaqe trualli 400m²

Botuar më 20/07/2018
230.000,00 euro

RR. HIM KOLLI

afer shkolles Konferenca e Pezes | 170 M2 | 195.500 Euro

Shitet 3+1, 170 M2, kati 2, 1 banjo, 3 ballkone, bosh, pallat i ri, dokumenta te rregullta. Me hipoteke dhe rivleresim. Jo agjensi

Botuar më 20/07/2018
1.150,00 euro/m2

TEK KODRA E DIELLIT,

ne pallat te ri, | 160 M2 | 145.000 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke, i organizuar ne: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti dhe 2 dhoma femijesh (njera me dalje ne ballkon), sip, 160 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 depo. Punime cilesore dhe siperfaqe e mjaftueshme, orientim nga Jugu.

Botuar më 20/07/2018
145.000,00 euro

TE KODRA E DIELLIT

pallati 4 buze rruge, sa kalon nenkalimin, perball me kopeshtin Botanik, | 141 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1 Soxhorno+ 2 dhoma gjumi + gatim-ngrenie,+2 parking, elektroshtepiake te reja, uje 24/h, orientim Jug-Lindje, punime extra,, 141 M2, 6 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/07/2018
400,00 euro

TEK INSTITUTI I FISKULTURES

prane Hotel Doro | 145 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pamje nga dielli, eshte e ndare ne 2 apartamente

Botuar më 19/07/2018
110.000,00 euro

RRUGA KOMUNA E PARISIT

Afer ish universitetit te New York | 149 M2 | 126.650 Euro

Shitet 3+1, 149 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, soxhorno e madhe, ambjent gatim-ngrenie, 3 ballkone funksionale, punime cilesore, kati IV

Botuar më 19/07/2018
850,00 euro/m2

TEK REZIDENCA

Kodra e Diellit 2 | 130 M2 | 850 Euro

Shes apartament te ri 3+1, orjentim lindje, organizim shume i mire, punime cilesore, cmimi 850 euro m2, kati 4,, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 19/07/2018
850,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT

ne rr. “Jeronim De Rada” | 94 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera, ne shtepi private dy kateshe nr.83, apartament 3+1, 94 M2, hyrje me vehte (3 dhoma gjumi, kuzhine, korridor, 2 banja, verande e madhe, oborr te rrethuar me mure, agrume etj Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, I mobiluar plotesisht.

Botuar më 19/07/2018
30.000 leke

MBI RRUGEN "ALI DEMI",

prane ish restorant Pirro Mani, | 112 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1, 112 M2, kati 5, me hipoteke

Botuar më 19/07/2018
80.000,00 euro