Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “XHON BELUSHI”, NE MES TE KODRES, MBRAPA INSITUTIT BERTHAMOR,

2-3 min larg stacionit te aubotusit, | 113 M2 | 480 Euro
Përshkrim

Shitet papafingo 3+1 me hipoteke, 113 M2, 2 dhoma gjumi, korridor, kuzhine, holl, 2 banjo, ballkon, me oxhak funksional, ne vend te qete dhe shume pamje, ajer te paster.

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
RR. “XHON BELUSHI”, NE MES TE KODRES, MBRAPA INSITUTIT BERTHAMOR,, 2-3 min larg stacionit te aubotusit,, 113 M2, 480 euro
480,00 euro/m2

Botuar më 15/05/2018

Telefon