Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Tek Njesia Administrative | 113 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 113 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/05/2019
65.000,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”,

ngkitir me Optika Roma, buze rruges kryesore | 125 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1+2banjo+2zballkone, me korridor te madh, 125 M2, kati III, pjeserisht e kompletuar

Botuar më 19/05/2019
50.000 leke

YZBERISHT, PALLATET ÇABEJ,

ne pallat te ri | 124.4 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 124.4 M2, kati 8, 2 banjo, 2 ballkone, me hipoteke.

Botuar më 19/05/2019
70.000,00 euro

TEK BRRYLI

perballe Maternitetit te ri, tek ura dhe stacioni i autobuzit | 102 M2 | 115.000 Euro

Shitet 3+1, 102 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 18/05/2019
115.000,00 euro

TE TRENI

Pallati Usluga | 140 M2 | 500 Euro

Apartament i mobiluar totalisht, jepet me qera afat gjate. Per cdo detaj mund te me kontaktoni ne cdo kohe., 140 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jo agjensi imobiliare

Botuar më 18/05/2019
500,00 euro/muaj

PRANE KODRES SE DIELLIT 1

Tek Eleonora | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/05/2019
30.000 leke/muaj

RR. "MINE PEZA",

prane kafe Glow, | 104 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 104 M2, kati 2, 2 banjo, Me hipoteke dhe rivleresim. Sherben edhe per biznes

Botuar më 18/05/2019
85.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

pa shkuar tek lulishtja | 130 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mobilimi eshte cilesor. Vetem familje. Per afat te gjate. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 18/05/2019
450,00 euro/muaj

BULEVARDI “ZOGU 1”

FSHN | 110 M2 | 550 Euro

Jepet me qera 3+1.Orientim shume i mire . Pallat i qete dhe i sigurt., 110 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, bashkekohore

Botuar më 18/05/2019
550,00 euro

200 M MBI FRESKUN

RRUGA E DAJTIT | 138 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 138 M2, i mobiluar, bashkohore, ne pallat 6 katesh, +2 kapanone brenda. Jepet per familjare ose te huaj

Botuar më 18/05/2019
500,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Tek kodra e diellit | 125 M2 | 105.000 Euro

Tek kodra e diellit rruga Rrapo Hekali shitet apartament 3+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803., 125 M2, 2 banjo

Botuar më 17/05/2019
105.000,00 euro