Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E DIBRES

tek Medreseja | 170 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 3+1, 170 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 07/07/2020
350,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Te Kompleksi Dinamo | 130 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qira super apartament 3+1,i pozicionuar ne zonen me te preferuar ne Tirane,lehtesisht e aksesueshme me zonat si,Blloku,Liqeni Artificial etj.Apartamenti ka organizim perfekt te ambienteve dhe mobilim modern.Hapesira te bollshme,drita dhe ndricimi natyral ofrojne per ju tejet komoditet.Mos humbisni mundesine te jetoni ne luks dhe komoditetin qe vetem ky apartament jua ofron., 130 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
1.300,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165.048 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet nen cmim reference, 1058 €/m2, per banim, zyre, biznes. Property ID :4131082, 156 M2

Botuar më 07/07/2020
165.048,00 euro

AMBASADOR 3

stadiumi Qemal Stafa | 132 M2 | 360.000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete. Sip, 132 M2, kati 21. Ndertim me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore! Pamje fantastike!

Botuar më 07/07/2020
360.000,00 euro

DON BOSKO

Tirane | 135 M2 | 114.750 Euro

135 M2, kati 1, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/07/2020
114.750,00 euro

KOMPLEKSI FIORE DI BOSCO

ne rrugen Don Bosko | 134.5 M2 | 114.325 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Sip, 134.5 M2, kati 2. Pallat i ri ne faze pllake.

Botuar më 07/07/2020
114.325,00 euro

RR. "KOMUNA PARISIT",

ne zone te mire | 121 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1+ambient gatimi me vehte, 121 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, Hyrje e rregulluar.

Botuar më 07/07/2020
40.000 leke

NE RRUGEN E BARRIKADAVE

shitet | 160 M2 | 218.000 Euro

Apartament 3+1+2 tualete. Sip, 160 M2, kati 7. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim shume cilesore.

Botuar më 07/07/2020
218.000,00 euro

BLLOK, PRANE SHESHIT WILLSON

Bllok, prane Sheshit Willson | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 130 m², kati i 10 me ashensore, kendi ne sallon do vendoset i ri, njera dhome aktualisht perdoret si studio (zyre) por mund te mobilohet sipas kerkeses se klientit, kondicioner ne cdo dhome, 2 tualete, koridor, ballkon, orientim me diell., 130 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4231157

Botuar më 07/07/2020
500,00 euro

RR. DIBRES, PERBALLE SHKOLLES BASHKUAR

Rr. Dibres, perballe Shkolles Bashkuar | 142 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 142 m² (129 m2) me Hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, orientimi Lindje – Jug-Perendim, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet pjeserisht i mobiluar., 142 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4131038

Botuar më 07/07/2020
100.000,00 euro
)