Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LIQENI THATE

Perballe Liqenit | 120 M2 | 33.000 Leke

Jepet apartament 3+1 i arreduar pjeserisht ,kati 3 me pamje panoramike nga liqeni shume prane rruges kryesore.hapesira te medha te bollshme cdo gje e re cileore 2 tualete, 120 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/02/2020
33.000 leke/muaj

LAPRAKE,

ne zone te mire | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1+dyqan, 100 M2, e mobiluar dhe kompletuar. Me hipoteke.

Botuar më 27/02/2020
100.000,00 euro

TE MINISTRIA KULTURES KINOSTUDIO

shitet 3+1 | 168 M2 | 95.000 Euro

Apartamenti organizohet perkatesisht: nje sallon ndenje, nje ambjent gatimi, tre dhome gjumi, nje tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe, 168 M2, kati i peste pallat i ri me ashensor.Per me teper informacion kontakto:

Botuar më 27/02/2020
95.000,00 euro

RR. “MYSLYM SHYRI”,

prane Albtelekomit dhe Gjykates se Larte | 125 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, 125 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, hyrje totalisht e mobiluar dhe kompletuar, shtruar me parket. Orientim nga Lindje – Jug, sistem ngrohje ftohje.

Botuar më 27/02/2020
600,00 euro

RR. SULEJMAN PASHA

mbrapa Piazes | 125 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 125 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/02/2020
500,00 euro/muaj

VLORE

Rruga e vjeter nacionale Fier-Vlore | 75 M2 | 2.500.000 Leke

Shitet shtepia private 3+1+A,, 75 M2, 1 banjo, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2020
2.500.000 leke

RR. “SIRI KODRA”,

prane Punishtes se Pastave, | 90 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, kati II, 90 M2, me hipoteke.

Botuar më 26/02/2020
100.000,00 euro

NE SELITE

te qendra shendetsore | 134 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 134 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 26/02/2020
20.000 leke/muaj

KOMBINAT, RR. 'ZYBER ZENELI",

lagja 6, nr, 50 | 300 M2 | 15.000.000 Leke

Shitet shtepi 2-kateshe, kati I: 71.2m², kati II: 58.7m², me sip. trualli, 300 M2, Me hipoteke trualli dhe ndertimi. Me çertifikate pronesie te dt 17/1/2020. Çmimi

Botuar më 26/02/2020
15.000.000 leke

PARKU KOMBETAR

prane Juveniljes dhe Lion Park, Rr. "Faik Konica", tek Pishat | 126.5 M2 | 235.000 Euro

Shitet 3+1, pallat i ri, kati 4 banim, 126.5 M2, i mobiluar, orjentim lindje jug perendim,

Botuar më 26/02/2020
235.000,00 euro
)