Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT, RR. “PANAJOT PANO”,

pallati Atemo | 154 M2 | 170.000 Euro

Shitet 3+1, 154 M2, kati 9, 2 banjo, (njera me dritare), me 2 vende parkimi, sistem n...

Botuar më 19/04/2019
170.000,00 euro

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet ambjenti me qera te 21 Dhjetori,3+1 me siperfaqe 100 m2. Ambjenti eshte i rikon...

Botuar më 15/04/2019
30.000 leke/muaj

TEK RRUGA PANORAMA

TEK HIPOTEKA | 117 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 117 M2, kati 9, ashensor, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
35.000 leke

RR. VAÇE ZELA

prane qendres Globe | 120 M2 | 93.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, 8 ambjente, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 22/04/2019
93.000,00 euro

21 DHJETORI

perballe kompleksit te pallateve Delijorgji | 120 M2 | 93.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: e re, me hipoteke, ka k/bufe, pa ashensor

Botuar më 22/04/2019
93.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

mbi kishen | 125 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dokumenta te rregullta

Botuar më 22/04/2019
100.000,00 euro

ASTIR

Perballe proper pica | 113 M2 | 67.000 Euro

Shitet 3+1, 113 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 22/04/2019
67.000,00 euro

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 120 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 22/04/2019
70.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”,

MBRAPA SHKOLLES BALETIT | 180 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 180 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, mundesi per kat shtese. Me hipoteke. Ose shitet. Çmimi shitjes 1.200 E/m²

Botuar më 22/04/2019
700,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Blloku i Ambasadave | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 150 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/04/2019
500,00 euro/muaj

QERA, APARTAMENT 3+1

Kopshti Zoologjik, Tiranë | 130 M2 | 600 Euro

Ndërtim i ri, i investuar, 130 M2, 1 ambjent, kati 4, 2 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/04/2019
600,00 euro/muaj

PERLAT REXHEPI

OKAZION JEPET APARTAMENT ME QERA pas presidences | 150 M2 | 700 Euro

Apartamenti eshte i larguar nga rruga. Te gjitha ambientet jane me ndricim dhe ajrim direkt dhe me 3 kondizionera. Pallati eshte ndertim i ri me 2 ashensore dhe portier.Preferohet te jepet per zyra. Per banim jepet per raste afatgjate dhe me mobilim nga qiramarresi. Hollesite dhe oportunitet do diskutohen ne vend, 150 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/04/2019
700,00 euro/muaj