Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 125 M2 | 83.750 Euro

Shitet super apartament 3+1+2WC+2bllk. Apartamenti ka orientim dhe siperfaqe te mirem...

Botuar më 26/07/2021
83.750,00 euro

PAS HIPOTEKES

Rruga Panorama | 135 M2 | 140.000 Euro

Shitet Super apartament duplex 3+1+2+2bllk. Apartamenti eshte i tipit duplex. Ka puni...

Botuar më 26/07/2021
140.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE RRUGEN E DIBRES PRANE HOTEL STELA NE TIRANE (ID 4239035)

Rr. Dibres, afer hotel Stela, | 100 M2 | 330 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 100 m², kati 4 i banimit, kondicioner, tualet, ballkon i mbyllur per gatim, orientim me diell.Jepet me qera 40.000 Leke, 100 M2, Property ID : 4239035 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
330,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE KOMUNEN E PARISIT PRANE LULISHTES NE TIRANE (ID 4131133)

Komuna e Parisit, afer lulishtes, | 174 M2 | 278.400 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri dhe te mire administruar, siperfaqe 174 m² me Hipoteke, kati 5, 2 ashensore, bosh, 2 tualete te investuar me Porcelanoza, 3 ballkone, koridor shperndares per dhomat, dhomat te shtruara me parket cilsor, sallon i shtruar me mermer te cilesise se larte, dyer derrase te investuar, sistem ngrohje/ftohje qendrore me kaldaje. Shitet total 278400 Euro., 174 M2, Property ID : 4131133 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
278.400,00 euro

JEPET ME QERA KAT VILE, RRUGA GRAMOZ PASHKO TEK QYTET STUDENTI (ID 4241008)

Tek rruga Gramoz Pashko ne Qytet Studenti, | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati 1 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne sallon ndenje, kuzhine me vehte. koridor, 2 dhoma, 2 tualete, depo, oborr, eshte shtruar me parket dhe pllake, jepet e mobiluar, ka vend per parkim.Cmimi 400 euro., 130 M2, Property ID : 4241008 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
400,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE PICERI ERA NE TIRANE (ID 4239037)

Bllok, afer Piceri Eres, | 137 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 137 m², kati 5 i banimit (i fundit), 2 kondicionere, tarrace te izoluar, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell. Jepet me qera 550 Euro, 137 M2, Property ID : 4239037 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
550,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QERA NE SHESHI WILLSON, PRANE GJIMNAZIT “PETRO NINI LUARASI” NE TIRANE (ID 4231127 )

Sheshi Willson, prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”, | 122 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 122 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 600 euro me takse te perfshire., 122 M2, Property ID : 4231127 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
600,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI KONTAKT NE TIRANE (ID 4231217)

Tek kompleksi Kontakt, | 115 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, siperfaqa 115 m², kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor, ballkon i madh qe ka akses ne dhomen e ndenjes dhe dy dhoma gjumi, 2 tualete, koridor ndares te dhomave, parket, mobiluar ne menyre bashke kohore, lavastovilje, sistem kondicionimi Daikin ne te gjithe apartamentin. Orientim lindje-jug.Cmimi 600 Euro pa taksa, 115 M2, Property ID : 4231217 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
600,00 euro

SHITET APARTAMENT 4+1 DUPLEKS TEK RRUGA E DIBRES PRANE MEDRESESE (ID 4139054)

Tek rruga e Dibres prane Medresese | 144 M2 | 109.000 Euro

Shitet apartament 4+1 ne forme duplex, ka siperfaqe totale 144 m², ndodhet ne katin 3 dhe 4, organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i shtruar me pllake dhe parket, shitet i mobiluar, i rikonstruktuar, ka hipoteke. Ndodhet buze rruge.Cmimi 109.000 euro, 144 M2

Botuar më 04/08/2021
109.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 4+1 DUPLEKS TEK RRUGA E DIBRES PRANE MEDRESESE (ID 4139054)

Tek rruga e Dibres prane Medresese | 144 M2 | 109.000 Euro

Shitet apartament 4+1 ne forme duplex, ka siperfaqe totale 144 m², ndodhet ne katin 3 dhe 4, organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i shtruar me pllake dhe parket, shitet i mobiluar, i rikonstruktuar, ka hipoteke. Ndodhet buze rruge.Cmimi 109.000 euro, 144 M2

Botuar më 04/08/2021
0,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE ZONEN E VARRIT TE BAMIT PRANE PASTICERI LIKA (ID 4139056).

Ne zonen e Varrit te Bamit prane pasticeri Lika, | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 3+1, siperfaqja 100 m², me hipoteke, pallat ekzistues, kat i 5 i fundit, i mobiluar, 3 dhoma gjumi, kondicioner, tualet me dritare, ballkon.Cmimi 90000 euro i diskutueshem., 100 M2, Property ID : 4139056 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
90.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE ZONEN E RRUGES SE ELBASANIT PRANE STADIUMIT AIR ALBANIA NE TIRANE (ID 4231153 )

Rruga e Elbasanit, prane Parkut te Liqenit dhe Stadiumit Air Albania, | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, mobilim shume cilesor, siperfaqe 200 m², kati i 11 me ashensore, pamje fantastike e Parkut te Liqenit, dhomat e gjumit te shtruara me parket, salloni i bollshem, lavastovilje, cdo ambjent eshte i pajisur me kondicioner, koridor qe lidh te gjitha ambjente, 2 tualet, , 2 ballkone. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi. Jepet me qera 1000 euro ne muaj., 200 M2, Property ID : 4231153 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
1.000,00 euro
)