Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR BRIGADA 8 TIRANE

Pallati jeshil teknoprojekt ne ish bllok prane restorant Juvenilja | 135 M2 | 236250 Euro
Përshkrim

Apartament i bollshem me hapsira te medha dhe te rregullta. Orientim jug-lindje dhe veri-perendim. Punime shume cilesore. Vetem dy apartamente per kat duke siguruar me shume privatesi, 135 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 13, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, depo, bosh, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
Rr brigada 8 tirane, Pallati jeshil teknoprojekt ne ish bllok prane restorant Juvenilja, 135 M2, 236.250 euro i diskutueshem
4 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 6, ashensor
2 ballkone, depo, verande
1.750,00 euro/m2

Botuar më 16/05/2018

Telefon
Email