Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOK, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Bllok, prane Librit Universitar | 125 M2 | 1.200 Euro

Jepet Apartament 3+1, ne zonen e Bllokut, prane Librit Universitar.Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 9.Organizohet ne 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone.Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner., 125 M2

Botuar më 28/09/2021
1.200,00 euro

BLLOK, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Bllok, prane Librit Universitar | 125 M2 | 1.200 Euro

Jepet Apartament 3+1, ne zonen e Bllokut, prane Librit Universitar.Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 9.Organizohet ne 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone.Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner., 125 M2

Botuar më 28/09/2021
1.200,00 euro

KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 144.5 M2 | 170.000 Euro

Apartament me organizim 3+1 me nje siperfaqe prej 144.5 m2.Apartamenti ka 2 tualete, 2 ballkone, hapsira te bollshme dhe eshte i shtruar totalisht ne parket.Ka nje organizim mjaft te kendshem dhe akses shume te mire mes dhomave.Ka nje ambient ndjenje te bollshem qe lejon te futet shume drite., 144.5 M2

Botuar më 28/09/2021
170.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - NGJITUR ME RESTORANT FRESKUN

shitet apartament | 108.9 M2 | 69.000 Euro

I ri 2+1 kati katert me ashensor, bashke me garazhd parkimi. Perbehet nga tre dhoma, ambjent gatimi, dy tualete, ballkon. Nuk preferoj agjenci ndermjetsimi., 108.9 M2, ashensor, vendparkim

Botuar më 28/09/2021
69.000,00 euro

PRANE ME MUZEUN KOMBETAR

APARTAMENT 3+1 LUKSOZ NE PALLAT TE RI RI - TIRANE | 127 M2 | 700 Euro

MBAS RESTORANT PIACA, 127 M2, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Shtruar ne Parket + lavastoviglie + punime cilesore.

Botuar më 28/09/2021
700,00 euro/muaj

XHAMIA E TABAKËVE

Xhamia e Tabakëve | 124 M2 | 410 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 124 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara na kontaktoni., 124 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
410,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ASTIR RRUGA TEODOR KEKO TIRANE (ID 4131099)

Astir, Rruga Teodor Keko | 110 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 3+1 (e modifikuar ne sallon 1 dhome), siperfaqe 102 m² (110 m² total) , pallat i ri, me hipoteke, kati 1 i banimit, apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh (ku eshte bere nje dhome e vogel per femijet), 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon secila, 2 tualete, koridor shperndares per te gjithe ambientet, i mobiluar. Shitet i mobiluar 85000 euro., 110 M2, Property ID : 4131099 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
85.000,00 euro

PERBALL DELIORGJIT

Perball Deliorgjit, Ish Parku | 114 M2 | 147.000 Euro

Shesim super apartament tek rruga e Kavajes, perballe Delijorgjit.Apartamenti eshte 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri.Eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.Orientimi Jug.E sapoinvestuar ne detaje, e mobiluar ne menyre luksoze., 114 M2

Botuar më 28/09/2021
147.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA MINE PEZA PRANE PROKURORISE TIRANE (ID 4139038)

Rruga Mine Peza, prane Prokurorise, | 108 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 108 m2, kati i 4, ne pallat ekzistues i rikonstruktuar nga e para teresisht , te gjitha dhomat me parket dhe me kondicioner, 2 tualete me dritare, ballkon i mbyllur me vetrate xhami, orientimi me diell.Shitet i mobiluar 120000 euro., 108 M2, Property ID : 4139038 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
120.000,00 euro

RRUGA E DIBRES, PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR

Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartamenti 3+1, tek Rr. e Dibres prane shkolles se Bashkuar.Apartamenti ka siperfaqe 89.60 m2, ne katin e 5 ne pallat ekzistues.Eshte i organizuar me korridor shperndares, soxhorno e madhe plot me drite me dalje ne ballkon e orientuar nga Jug-Lindja, 3 dhoma gjumi me orientim veri-perendim, tualet i madh me dritare, ballkon., 90 M2

Botuar më 28/09/2021
65.000,00 euro
)