Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. DIBRES, PERBALLE SHKOLLES BASHKUAR

Rr. Dibres, perballe Shkolles Bashkuar | 142 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 142 m² (129 m2) me Hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, orientimi Lindje – Jug-Perendim, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet pjeserisht i mobiluar., 142 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4131038

Botuar më 11/07/2020
100.000,00 euro

PLAZH DURRES

Rruga Pavaresia prane Karburant Gega Oil | 140 M2 | 89.000 Euro

Ne Durres ne Plazh prane Bar Galaxy dhe karburant GEGA Oil SHITET Ap 3+1 me sip tot 140 m2 dhe garazhd me qepen 24 m2. Ap perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje Perendim. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 89.000 euro(Bashke me garazhdin)Per cdo info kontaktoni ne Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 140 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/07/2020
89.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Rruga Bardhyl | 88 M2 | 85.000 Euro

Ne Tirane ne Rrugen Bardhyl SHITET apartament 3+1 me siperfaqe neto 88 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne pallat ekzistues dhe perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje, aneks gatimi, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 85.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 88 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/07/2020
85.000,00 euro

ASTIRI BAR 2 PALMAT

ASTIRI BAR 2 PALMAT | 136 M2 | 84.000 Euro

Ne Astir prane Bar 2 Palmat SHITET ap 3+1me sip tot 136 m2.Ndodhet ne pallat te ri kati 3 me ashensor.Ka korridorin, 3 dhoma gjumi,ambjent ndenje, kuzhine gatimi me vete, 2 tualete njeri me dritare, 3 ballkone. Orientimi Jug-Perendim.Parket,vetrata plastike,sistem ngrohje ftohje ne dysheme.Cmimi Mobiluar 87.000 euro.Pa mobiluar 84.000 euro.Kontakt Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 136 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/07/2020
84.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

mbi Trendafilin e Bardhe | 143 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 143 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, jepet per zyra dhe banim. Ne cmim jane te perfshira taksat

Botuar më 10/07/2020
500,00 euro

NE RRUGEN DON BOSKO

Kompleksi Fiore Di Bosko | 132.1 M2 | 109.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Sip, 132.1 M2, kati 1. Pallat i ri i sapoperfunduar. Punime shume cilesore. Orientimi Perendim.

Botuar më 10/07/2020
109.000,00 euro

RR. "SAMI FRASHRI"

ne Bllok, mbi Supermarket Baronasha | 145 M2 | 290.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 4, me hipoteke, e kompletuar. 2000 E/m²

Botuar më 10/07/2020
290.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU PARE

OKAZION | 156 M2 | 199.680 Euro

Shitet Apartament 3+1 ( ne pallat te ri ), siperfaqe 156.5 m2 me Hipoteke, kati 7 banim me ashensor ( nuk eshte kat i fundit ), ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur me cepen 15 m2 me Hipoteke ne katin -1 poshte pallatit ( i aksesueshem me ashensorin e pallatit ), e mobiluar, orientim me diell, 4 min larg qendres, 156 M2

Botuar më 10/07/2020
199.680,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Filologjikut | 156 M2 | 165.048 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, sip. 156 m2 me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet nen cmim reference, 1058 €/m2, per banim, zyre, biznes. Property ID :4131082, 156 M2

Botuar më 10/07/2020
165.048,00 euro

NE BLLOK

Prane Piceri Eres | 200 M2 | 320.000 Euro

Shitet apartament duplex i organizuar ne 3+1+3 tualete + gardarobe. Sip, 200 M2, + 60 m2 verande. Kati 3 dhe 4. Pallat i ri, rezidence me 4 kate ( pa ashensore). Me hipoteke. Punime dhe komplektim super cilesore. Me oxhak fuknsional

Botuar më 10/07/2020
320.000,00 euro
)