Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET, APARTAMENT 2+1, KTHESA E KAMZËS

Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës | 104 M2 | 43500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës, Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës, 104 M2, 43.500 euro
3 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, kati 5
1 ballkon
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek "Kthesa e Kamzës", komleksi "Garden City" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 104 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës., 104 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

43.500,00 euro

Botuar më 11/06/2019

Telefon
Email