Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ST TRENIT, NE FUND TE BLVD TE RI

Rruga jordan misja ne fund pa vajtur tek shinat e trenit | 130 M2 | 25.000 Leke

Tek stacioni i trenit, ne fund te bulevardit te ri pa shkuar tek shinat e trenit, jepet me qera apartament 3+1 i kompletuar pjeserisht shume cilesor, kati i gjashte i fundit (pa ashensor). Nuk jepet per studentë. Vetem familjare, 130 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke/muaj

BLV BAJRAM CURRI

tek pallatet 1 Maj | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke

RR.ELBASANIT

prane vilave amerikane | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 3 dhoma gjumi dhe nje sallon me guzhine, nje tualet dhe ballkon. Ka mundesi Parkimi. Kushte te mira

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Prane Mozaikut te Tiranes | 100 M2 | 300 Euro

100 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Future Home Property

Botuar më 20/08/2018
300,00 euro/muaj

RR. VAÇE ZELA

prane qendres Globe | 120 M2 | 96.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, 8 ambjente, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 20/08/2018
800,00 euro/m2

PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK,

tek Garda | 126 M2 | 114.000 Euro

Shitet 3+1, 126 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, pa ashensor. Me hipoteke, mund te kembehet me apartament ne kete zone. mundesi ndarje ne 2 ap 1+1

Botuar më 20/08/2018
114.000,00 euro

RR."DIBRES"

mbrapa Hotel Viktoria | 126 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 126 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, me k/bufe

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke

QYTET STUDENTI

RRUGA BUDI | 130 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
32.000 leke

RR. DRITAN HOXHA

Spitali Ushtarak | 200 M2 | 100.000 Euro

Shitet Duplex kati i dyte dhe i trete, punime moderne, mundesi e ndarjes ne 2 hyrje, 200 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/08/2018
100.000,00 euro

PERBALL INXHINERIS NDERTIMIT

tek mozaiku tiranes | 94 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 3+1, 94 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, gjendja: shume e mire, mobilim modern, vetem per persona te rregullt. Jo student

Botuar më 20/08/2018
320,00 euro/muaj