Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DURRES, LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA"

prane muzeut arkeologjik | 155 M2 | 100.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ap. 3+1, 155 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, doku...

Botuar më 14/02/2019
100.000,00 euro

BLLOK

Hekla Center | 263 M2 | 1.800 Euro

Jepet me Qira Apartament 4+1, i pershtatshem per zyra dhe banim. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri cilesor, 263 M2, Organizohet nga salloni, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 garderobe, 1 ballkon dhe 1 verande. Eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje chiller.

Botuar më 20/02/2019
1.800,00 euro/muaj

RRUGES PER SELITE TE VJETER

perballe Kopshtit Botanik, ne nje zone te qete dhe te preferuar per pastertine dhe larg zhurmes | 127 M2 | 140.000 Euro

Shitet 3+1, me sip bruto, 127 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, pallat i ri. Kuzhina vec, holli vec. Orientimi veri-jug-perendim. Me hipoteke

Botuar më 20/02/2019
140.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

RRUGA MUHARREM BUTKA | 168 M2 | 185.000 Euro

Shitet apartament 3+1 me pamje nga Liqeni i Tiranes, prane me kopshtin Botanik dhe Zoologjik. Ap organizohet nga nje sallon me hapesire te konsiderueshme, ambient gatimi dhe ngrenie, nje dhome gjumi cift me garderobe, nje dhome femijesh, dy banjo, si dhe nje studio. E gjithe hapesira eshte me parket, sistem kondicionimi qendror, i investuar ne detaje, si dhe mobilim me firmat me prestigjoze., 168 M2, 5 ambjente, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, OKAZION

Botuar më 20/02/2019
185.000,00 euro

RR. "DON BOSKO", PERBALLE KISHES

Don Bosko, | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 6, 2 banjo, preferohen familjare.

Botuar më 20/02/2019
300,00 euro

PRANE SKY TOWER

Prane Sky tower | 163 M2 | 407.500 Euro

Shiten dy apartamente ne pallatin e ri ngjitur me Sky Tower, ndodhen ne katin e 6 dhe ne katin e 9 te nje pallati te ri cilesor. Apartamentet jane 3+1 ,163m2, ndodhen ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.Per me shume informacione na kontaktoni ne numri 0699454936, 163 M2, 2 banjo

Botuar më 20/02/2019
407.500,00 euro

ZOGU ZI

anes bar Oslo perball Zojes Keshillit Te Mire | 100 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje ap. 3+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 1, 2 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, internet

Botuar më 20/02/2019
6.000 leke/person

RR. FERIT XHAJKO

Pranë Tregut të Ish Uzinës Dinamo (e vjeter) | 150 M2 | 150.000 Euro

Shitet 3+1, 150 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/02/2019
150.000,00 euro

RR. “GJON BUZUKU”,

ne zone shume te mire, ne pallat te ri, | 114 M2 | 114.000 Euro

Shitet ap, 114 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, nje banjo me dritare, me ashensor. Dokumenta te rregullta hipotekore.

Botuar më 20/02/2019
114.000,00 euro

RR. “MEDAR SHTYLLA”,

tek Komuna e Parisit, p.101/17, ap.12 | 113 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1 (3 dhoma, 1 sallon pritje, kuzhine), 113 M2, kati 4, 2 banjo, (nje banjo me dritare), ashensor. Me hipoteke. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 20/02/2019
100.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 4,

rr. "Egnatia", perballe qendres FLagship | 90 M2 | 85.000 Euro

Shitet ap. 3+1, 90 M2, kati 3, 1 banjo, me dokumenta te rregullta, ndertim ekzistues.

Botuar më 19/02/2019
85.000,00 euro