Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MINE PEZA

Tregu Ushqimor | 113 M2 | 98.000 Euro

Tiranë 2 Apartamente për Shitje Mine Peza.Sipërfaqe 113m2, kati 5 me hipotek, pall...

Botuar më 09/02/2020
98.000,00 euro

RR. "DON BOSKO"

perballe shkolles "Don Bosko", | 130 M2 | 380 Euro

Jepet me qera 3+1 + verande 70m², 130 M2, kati 6, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, i mobiluar

Botuar më 18/02/2020
380,00 euro

RRUGA MEDAR SHTYLLA KOMUNA E PARISIT

Rruga Medar Shtylla Komuna e Parisit | 146 M2 | 146.000 Euro

146 M2, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 44.000 euro dhe me pas 520 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
146.000,00 euro

TEK PALLATI GINTASH AFER HOTEL RELAKSIT

afer hotel relaksit | 120 M2 | 99.000 Euro

120 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, i mobiluar, gjendja: e re, Panel diellor Mundesi financimi me nje parapagese prej 30.000 euro dhe me pas 350 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
99.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer kishes katolike | 130 M2 | 450 Euro

Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe 130 m2, kati i 7 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, orientim me diell, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 18/02/2020
450,00 euro

TEK KOPSHTI BOTANIK

Tek Kopshti Botanik | 120 M2 | 500 Euro

Tek Kopshti Botanik jepet me qera apartament 3+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete me ajrim natyral, 1 ballkon dhe verande (20m2). Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. per me shume informacion dhe nje vizite ne kete, 120 M2, prone kontaktoni ne numrin +355672049600

Botuar më 18/02/2020
500,00 euro

RRUGA E DIBRES

Shkolla e Bashkuar | 132 M2 | 350 Euro

Rruga e Dibres, pran Shkolles se Bashkuar, jepet me qera Apartament Duplex 3+1, siperfaqe 132 m2, kati 3, pallat egzistues, i restauruar totalisht. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, korridor dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, kondicioner. Orientimi me Diell, 132 M2, 2 banjo

Botuar më 18/02/2020
350,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek spitali Gjerman | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PRANE KISHES KATOLIKE, RRUGA E BOGDANEVE | 110 M2 | 125.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 3, punime cilesore, pozicionim Lindje-Jug- Perendim

Botuar më 18/02/2020
125.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

tek Selvia | 116 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 116 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke

KODRA E DIELLIT

Mbi Krista Center | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 te Kodra e Diellit, e mobiluar ne menyre luksoze, me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, nje post parkimi i perfshire ne cmim, 120 M2, 5 ambjente, kati 4, 5 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 18/02/2020
350,00 euro/muaj
)