Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QESARAKE

Tirane | 136 M2 | 58.523 Euro

Shitet apartament ne Qesarake 3+1. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor , i ndertuar me teknikat me te fundit, arkitekture bashkekohore, ndricim natyral, orjentim juglindje-perendim, 136 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ndodhet ne nje zone te qete. Ndertimet e apartamentit jane ne faze pllake , Cmimi 430 euro m2. OKAZION. Per me shume informacione Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 08/03/2021
58.523,00 euro

FIER, PAS GJIMNAZIT TE RI

Rruga Skenderbeu | 110 M2 | 45.000 Euro

Pallati eshte ndertuar pas vitit 2000 dhe ka vetem 2 hyrje ne kat. Dritaret jane me pamje nga lindja, veriu dhe jugu., 110 M2, 11 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Ne katin perdhe te pallatit shitet dhe nje market.

Botuar më 08/03/2021
45.000,00 euro

MARGARITA TUTULANI

Nobis | 100 M2 | 400 Euro

Apartament 3+1 me qira prane Nobis. Ndodhet ne pallat ekzistues , ne kat te 2. I mobiluar ne menyre komode., 100 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE BLLOK, PRANE CREDINS BANK NE TIRANE (ID 4231200)

Ne Bllok, prane Credins Bank | 140 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 140 m², kati 5 me ashensor,cdo dhome me kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell., 140 M2, Property ID : 4231200 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
1.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TE RRUGA KOSOVAREVE PRANE BIG MARKETIT NE TIRANE (ID 4131097)

Komuna e Parisit, te Rruga Kosovareve | 135 M2 | 157.900 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me Hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje-ftohje ciller, orientmi Veri-Perendim., 135 M2, Property ID : 4131097 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
157.900,00 euro

CASA ITALIA

Kthesa e Kamzes | 127.3 M2 | 80.200 Euro

Shitet apartament 3+1 ne Casa Italia. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, te ndertuar me teknikat me te fundit, me arkitekture bashkekohore, sistem kapot, ambjente te termoizoluara. Ka hapesira te bollshme, ndricim natyral, , orjentim juglindje-perendim,, 127.3 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti eshte mbaruar nga jashte se ndertuari Cmimi (630 euro m2) -Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 08/03/2021
80.200,00 euro

JEPET APARTAMENT/AMBJNET ZYRE ME QIRA 4+1 TEK BLLKOKU PRANE MR CHICKEN

Jepet apartament/ambjnet zyre me qira 4+1 tek bllkoku prane Mr Chicken | 130 M2 | 1.100 Euro

Me siperfaqe 130m2. Kati 2Organizohet: •Salloni• 4dhoma •2 tualet• ballkonOfrohet:• I pa mobiluar• ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete•orientim i mire •me pllaka/parketCmimi : 1100€ + 1 muaj garanci ID FI-KD 001, 130 M2, 2 banjo

Botuar më 08/03/2021
1.100,00 euro

RR.REXHEP JELLA

Selite | 170 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 3+1 me qira ne zonen e Selites. Apartamenti eshte i organizuar me nje ambient ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi dhe nje tu alet. Ndodhet ne katin e pare te nje vile private ne brendesi te saj ka dhe oborr te bollshem ku krijon dhe mundesi parkimi. Apartamenti ka hyrje te vecuar nga pjesa tjeter e viles. Ambienti eshte i pershtatshem dhe per biznes., 170 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
350,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, PER ZYRA, BLLOK , RR, JANOS HUNYADI.

Jepet me qera ambjent biznesi, per zyra, Bllok , Rr, Janos Hunyadi. Me siperfaqe 130m2. Kati 2 i nje pallati te ri. | 130 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, per zyra, Bllok , Rr, Janos Hunyadi. Me siperfaqe 130m2. Kati 2 i nje pallati te ri.Organizohet: •Open space •1 tualetOfrohet:• bosh dhe ka mundesi ndarje• ne gjendje shume te mire•zone e mire •e shtruar me parket Cmimi : 2000 Euro/TotalID AGj 044, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
2.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Tirane | 275.5 M2 | 327.845 Euro

Shitet apartament 4+1 ne rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, te ndertuar me teknikat me te fundit, arkitekture bashkekohore. Apartamenti ka ambjente te bollshme, ndricim natyral, orjentim juglindje-perendim, 275.5 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti eshte ne faze ndertimi(tulle, suva).Per me shume informacion -Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 08/03/2021
327.845,00 euro
)