Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "QEMAL STAFA"

prane Oxhakut | 107 M2 | 74.900 Euro

Shitet 3+1, 107 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: shume e mire, e rregulluar luks, pallat i ri , ashensor, hipoteke. Me garazhd 17.49 m²

Botuar më 18/12/2018
74.900,00 euro

RR. FROSINA PLAKU

tek 21 dhjetori, 50 m nga hotel Mondial, nr 6 | 113.7 M2 | 142.125 Euro

Shitet 3+1, 113.7 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, me pozicion juglindje, 30 meter nga rruga kryesore.

Botuar më 18/12/2018
142.125,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

perballe Taiwanit | 103 M2 | 150.000 Euro

Shitet ap. 3+1, 103 M2, kati 2, te gjitha dritaret shohin nga rruga

Botuar më 17/12/2018
150.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 130 M2 | 115.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me pamje Jug- Veri- Lindje, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 17/12/2018
115.000,00 euro

TEK INSTITUTI I FISKULTURES

prane Hotel Doro | 145 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pamje nga dielli, eshte e ndare ne 2 apartamente

Botuar më 17/12/2018
110.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

prane rruges "DRITAN HOXHA" | 110 M2 | 81.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me dokumenta te rregullta pronesie, shtepi shume e investuar, muret e veshur me buke peshk

Botuar më 17/12/2018
81.000,00 euro

RR. "KAVAJES"

21 dhjetori | 110 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, pall 148/1, shk 1 ap 2

Botuar më 17/12/2018
45.000 leke/muaj

OKAZION! SHITET 3+1 ME HIPOTEKE! RR. “SITKI ÇIÇO,

prane shkolles Niket Dardani, | 130 M2 | 93.000 Euro

Shitet ap. dublex 3+1 me hipoteke, çertifikate pronesie, kati V ne pallat ekzistues. Kati I: ambient ngrenie + ambient ndenje, tualet, kati II: dhome matrimonial + dhome per femije, tualet, ballkon, sip. totale, 130 M2, Punime ekstra, muret me veshje gipsi me lesh guri sipas standartit CE. Kati I i shtruar me gure natyror ndersa kati II shtruar me parket. Ap. ka filter uji dhe panel diellor, bosh.

Botuar më 17/12/2018
93.000,00 euro

TEK LIQENI

pallati i Nobis | 160 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera 3+1, 160 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, me pamje nga liqeni, jepet per te huaj

Botuar më 17/12/2018
1.800,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek Globi | 130 M2 | 300 Euro

Jepen si per biznes dhe per banim. Ka qene perdorur per seli kompanie te huaj per shume kohe, 130 M2, kati 1, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 17/12/2018
300,00 euro/muaj