Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, PLAZH,

STACIONI ILIRIA | 110 M2 | 65.000 Euro

Shitet ap. 3+1,, 110 M2, 1 banjo, kati 4 i banimi, ashensor, pamje shume e bukur nga deti, i rregulluar dhe i mobiluar, dokumenta te rregullta.

Botuar më 18/10/2019
65.000,00 euro

RR "SIRI KODRA",

pak minuta larg nga pazari i madh ose qendra, shume afer Dispanserise | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+ 1+ ambient gatimi, 110 M2, 2 banjo, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, (jo agjensi). Hyrje e rregulluar.

Botuar më 18/10/2019
35.000 leke

RRUGA E DAJTIT

pa vajtur tek Teleferiku, Rr. "Mahmut Allushi" | 195 M2 | 170.000 Euro

Shitet 3+1, 195 M2, kati 6, ambinet gatimi, tre banjo te mobiluara, 2 garderoba murale, 2 ballkone me pamje nga rruga kryesore, me pamje nga lindja.

Botuar më 18/10/2019
170.000,00 euro

BLV ZOGU I

prane min. se Drejtesise | 145 M2 | 150.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 4, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kushte bashkohore dhe punime cilesore, pamje nga Dielli

Botuar më 17/10/2019
150.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane spitalit Gjerman | 145 M2 | 130.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke, pamje lindje perendim

Botuar më 17/10/2019
130.000,00 euro

DON BOSKO

POSHTE VIZION PLUS | 135 M2 | 78.000 Euro

Shitet 3+1, 135 M2, kati 4, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
78.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PRANE KISHES KATOLIKE, RRUGA E BOGDANEVE | 110 M2 | 135.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 3, punime cilesore, pozicionim Lindje-Jug- Perendim

Botuar më 17/10/2019
135.000,00 euro

SHESHI SHQIPONJA

prane Doganes | 135 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 135 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 17/10/2019
25.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

100 metra prane Xhamise Tabakeve. 5 minuta ne kembe nga Qendra e Tiranes | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me hipoteke. Pallat ekzistues me tulla. Eshte apartament i rregulluar, por duhen nderruar dyert dhe dritaret. Nuk bashkepunoj me Agjensite Imobilare

Botuar më 17/10/2019
85.000,00 euro

RR. IBRAHIM DERVISHI

tek Komuna e parisit | 205 M2 | 250.000 Euro

Shitet 4+1, 205 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Hapsire e bollshme zone e qete

Botuar më 17/10/2019
250.000,00 euro
)