Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, siste...

Botuar me 12/09/2018
1.000,00 euro

SHETITORJA TAULANTIA, VOLLGA, L.1. PALLATI PERBALLE PISTES SE VENTUS HARBOUR

Vollga, Gelateri CELA | 140 M2 | 300 Euro

Hyrje 3+1, e mobiluar me dy banjo dhe dy ballkone, 140 M2, 4 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Nuk preferohen familjet me qen

Botuar me 21/09/2018
300,00 euro/muaj

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Tek Adidasi | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3 dhoma+ soxhorno+ 2 tualete. Kati 11. Pallat i ri me punime shume cilesore. Apartament i kompletuar me cdo gje, 140 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
500,00 euro/muaj

NE TIRANE TE RE

Prane Nobis | 142 M2 | 200.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma+soxhorno +2 tualete +3 ballkone. Kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime shumë cilësore. Sistem ngrohje ftohje, parket druri, 142 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
200.000,00 euro

RRUGA PERLAT REXHEPI

Karlsberg | 144 M2 | 225.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe totale 144 m², ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit tek Libri Universitar, prane Karlsberg. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë të brëndshëm i përberë nga 1 ambient ndenjeje e bollshme, ambienti gatimi më vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor te bollshem dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit. Pallati eshte i pa, 144 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar me 21/09/2018
225.000,00 euro

RR. ZEF JUBANI

Posta nr 8 | 136 M2 | 450 Euro

Jepet me qira ambient 3+1 per zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri, bosh, me ashensor dhe ndodhet ne zonen e bllokut, prane Sheshit Willson. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 136 m2 e cila organizohet ne 5 dhoma/ambiente te bollshme te cilat jane te pershtashtshme per zyra me aktivtete te ndyshme. Disponon dy tualete dhe dy ballkone. Qiraja e ambientit eshte 450 Euro. NE CMIM NUK PERFSHIHET, 136 M2, 5 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per zyra

Botuar me 21/09/2018
450,00 euro/muaj

BLLOK,

Karlsberg | 150 M2 | 700 Euro

Jepet me qira ambient per zyra 4+1+2 per 700 Euro prane Karslberg, zonen e Bllokut nje nga lokacionet me te preferuara per zhvillimin te bizneseve, me siperfaqe 150 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Eshte i mireorganizuar dhe perbehet nga koridori, 5 dhoma te bollshme dhe 2 tualete me ndricim natyral. Vendndodhja eshte nder me te kërkuarat pasi ofron facilite te ndr, 150 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, ambjente per zyra

Botuar me 21/09/2018
700,00 euro/muaj

TEK FRESKU

prane TV Tirana | 150 M2 | 95.000 Euro

Shitet 3+1+3banjo+2ballkone, 150 M2, kati III, e kompletuar e re e paperdorur, me hipoteke.

Botuar me 21/09/2018
95.000,00 euro

SAUK,

PERBALLE BAR "OSMAN" | 93 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, e mobiluar, 2 banjo, 3 ballkone, kati II i nje vile, 93 M2, 4 ambjente, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/09/2018
25.000 leke

VALIAS

Kamez | 115 M2 | 80.000.000 Leke

Shitet shtepi 2 kateshe ose jepet me qera, 115 M2, 2 banjo, 2 ballkone, verande, bosh

Botuar me 21/09/2018
80.000.000 leke

ZOGU I ZI

Qendra tregtare Ring Center | 110 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 3+1, 110 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, ambjent i pershtatshem si per banim, ashtu dhe per biznes (zyra,etj)

Botuar me 21/09/2018
1.000,00 euro/muaj