Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PALLATET CABEJ

Misto Mame | 100 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Pallatet Cabej, Misto Mame, 100 M2, 25.000 leke
Kati 5
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera 3+1, 100 M2, kati 5, 1 ballkon, Shtepia ka vetem bufe dhe kend divanesh

25.000 leke

Botuar më 14/01/2020

Telefon
)