Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

blloku Gintash | 125 M2 | 77.000 Euro

Shitet ap 3+1+2, 125 M2, Organizohet nga nje sallon i ndare me kuzhinen 3 dhoma gjumi...

Botuar më 04/08/2020
77.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Rezidenca Kodra e Diellit | 135 M2 | 550 Euro

, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 135 m², kati i 4 me ashensore, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, 3 dhoma gjumi, garderrobe, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner multisplit ne cdo ambjent, mundesi parkimi me pagese ekstra, orientim me diell., 135 M2, Property ID : 4231094 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/08/2020
550,00 euro

RR SHEFQET KUKA

Fresku | 150 M2 | 87.000 Euro

Shitet nje apartament 3+1 i cili ndodhet ne zonen e Freskut, kati i dyte banim. Dy korridoret bejne shperndarjen e dhomave dhe ndajne pjesen e nates nga ajo e dites. Dhoma matrimoniale ka nje hapsire te bollshme dhe nje tualet te brendshem me ajrim natyral.Soxhorno ka nje organizim mjaft te mire, ku hapesira e gatimit dhe e ngrenies esht e vecuar nga ajo e ndenjes., 150 M2, kati 2, totali i kateve 6, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka nje orientim te mire Lindje,juglindje,jug cfare ben apartamentin qe te jete i ndricuar gjate gjithe kohes dhe te jete i ngrohte ne dimer. Disponon HIPOTEKE.

Botuar më 08/08/2020
87.000,00 euro

RR."MYSLYM SHYRI"

prane Restorant Peshku Rozafa | 150 M2 | 360 Euro

Jepet me qera dublex, 150 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 08/08/2020
360,00 euro

PLAZH DURRES

Rruga Pavaresia prane Karburant Gega Oil | 140 M2 | 89.000 Euro

Ne Durres ne Plazh prane Bar Galaxy dhe karburant GEGA Oil SHITET Ap 3+1 me sip tot 140 m2 dhe garazhd me qepen 24 m2. Ap perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje Perendim. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 89.000 euro(Bashke me garazhdin)Per cdo info kontaktoni ne Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 140 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
89.000,00 euro

ASTIRI BAR 2 PALMAT

ASTIRI BAR 2 PALMAT | 136 M2 | 84.000 Euro

Ne Astir prane Bar 2 Palmat SHITET ap 3+1me sip tot 136 m2.Ndodhet ne pallat te ri kati 3 me ashensor.Ka korridorin, 3 dhoma gjumi,ambjent ndenje, kuzhine gatimi me vete, 2 tualete njeri me dritare, 3 ballkone. Orientimi Jug-Perendim.Parket,vetrata plastike,sistem ngrohje ftohje ne dysheme.Cmimi Mobiluar 87.000 euro.Pa mobiluar 84.000 euro.Kontakt Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 136 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
84.000,00 euro

PLAZH DURRES

Plazh Durres | 140 M2 | 78.000 Euro

Ne Durres ne Plazh prane Bar Galaxy dhe karburant GEGA Oil SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 140 m2. Apartamenti perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje Perendim. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 78.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 140 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
78.000,00 euro

MBI SHKOLLEN E BALETIT TEK TREGU I FRUTA PERIMEVE

Shkolla e Baletit | 132 M2 | 113.000 Euro

Ne Tirane prane Shkolles se Baletit SHITET apartament me siperfaqe totale 132 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, 1 tualet dhe 2 ballkone.Eshte i paisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 113.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 132 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
113.000,00 euro

ALI DEMI

Rruga Mumajezeve | 150 M2 | 300 Euro

Ali Demi, Rruga Mumajezeve, jepet me qera Apartament 3+1 me qera, kati pare i nje vile me hyrje me vehte, siperfaqe 150 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno + kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete, e mobiluar.Jepet me qera 300 Euro ne muaj, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 07/08/2020
300,00 euro

KOMUNA E PARISIT, KOMPLEKSI KIKA 2

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2 | 156 M2 | 190.000 Euro

Shitet apartament 3+1 ne pallat te Ri ne kopleks, me siperfaqe 156 m² ne total me Hipoteke, kati 6 me ashensor, 2 tualete, sistem chiller, i shtruar me parket, me pamje shume te mire, orientim me diell., 156 M2, Property ID : 4139035 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/08/2020
190.000,00 euro

SUPER OKAZION!

Qyteti Studenti Kompleksi Ana | 144.5 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, 106.5 m2 apartamenti +38 m2 verande, 144.5 M2

Botuar më 07/08/2020
90.000,00 euro
)