Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 10/11/2019
79.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

prane Credins Bank | 138 M2 | 124.000 Euro

Shitet Apartament 3+1+2 me Hipoteke te Komuna e Parisit , prane credins bank. Apartamenti ka siperfaqe 138m2 , ndodhet ne katin e 10 (jo i fundit), orientim jug gjate gjithe dites me diell. Apartamenti shitet me cmiim Okazion 900 Euro m2. Planimetria e Apartamentit eshte perfekte.Per me shume telefononi ose Whatsapp. 067 20 36 033, 138 M2, kati 10, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 13/11/2019
124.000,00 euro

ASTIR

Prane bar "Artistit" | 108 M2 | 72.000 Euro

Shitet ap.3+1, 108m2 me hipoteke 72000Euro me hipoteke ne Astir! Apartamenti ndodhet ne zonen e Astirit prane bar Artistit dhe ka nje siperfaqe prej 108m2 te organizuar ne nje sallon, tre dhoma gjumi (te gjitha me dritare dhe te shtuara me parket) ,dy tualete dhe nje ballkon. Ndhodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor me punime teper cilesore., 108 M2, 6 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/11/2019
72.000,00 euro

STADIUMI DINAMO,

afer Rruges Gjike Kuqali | 119 M2 | 131.000 Euro

Shitet 3+1, 2 banjo+1 ballkon i madh+korridor, me vendparkim personal, kati III nga toka me diell gjithe diten, me hipoteke.me pamje jug perendim,pallat i ri,me hipoteke. Jo Agjensi, Punime te Riinvestuara total, me parket dhe organizim shume te mire. sip, 119 M2, ashensor, Cmimi Bosh

Botuar më 13/11/2019
131.000,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

tek ura e Vasil Shantos, perballe me Dipllomat 1 | 96 M2 | 96.000 Euro

Shitet 3+1, 96 M2, pallat i vjeter me hipoteke, kati 3-te plotesisht i rregulluar

Botuar më 13/11/2019
96.000,00 euro

BLLOKU

Përball Juridiku | 123 M2 | 400 Euro

Tiranë, përball Fakultetit Juridik, jepet me qira 3+1+Ballkon+2Tualete, Sipërfaqe 123m2. Apartament I mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 2 i një Pallati pa ashensor. Cmimi 400€. Kontakt Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 123 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/11/2019
400,00 euro/muaj

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati II banim. Cmimi neto

Botuar më 12/11/2019
650,00 euro

RRUGA ''DRITAN HOXHA''

Rruga ''Dritan Hoxha'' | 110 M2 | 95.000 Euro

OKAZION! Super apartament 3+1, ME 2 tualete ne shitje. + VERANDE ! ME HIPOTEKE!, 110 M2, 4 ambjente, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re, 0KAZION ! ME HIPOTEKE!

Botuar më 12/11/2019
95.000,00 euro

ISH BLOKU,

ne zone te mire | 190 M2 | 1.900 Euro

Jepet me qera 3+1, 190 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, totalisht e mobiluar, arredim modern, me verande, ballkon.

Botuar më 12/11/2019
1.900,00 euro

SHESHI "WILSON"

Mbrapa Postes 8 | 130 M2 | 700 Euro

Apartament me qira 3+1, orientim nga perendimi, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome., 130 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 12/11/2019
700,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Viles L | 134 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, 134 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/11/2019
79.000,00 euro
)