Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET DUBLEX ME HIPOTEKE! RR. "XHON BELUSHI", PAS INSITUTIT BERTHAMOR, NE MES TE KODRES ME SHUME PAMJE,

rreze Dajtit, | 163 M2 | 74.980 Euro

Shitet dublex me hipoteke: i perbere nga dy ap: 3+1, sip . 118m², holl, 3 dhoma, 2 banjo, koridor, ballkon dhe 1+1, holl, dhome gjumi, banjo, me sip 45m², sip. totale, 163 M2, me hipoteka te veçanta. Çmimi

Botuar më 18/08/2018
460,00 euro/m2

RRUGA FRANG BARDHI

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 133.450 Euro

Shitet apartament 3+1, 157 M2, kati 5, 2 banjo, i mobiluar, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke

Botuar më 17/08/2018
850,00 euro/m2

RRUGA DON BOSKO

pallatet almak | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
35.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

tek Kompleksi Kika | 111 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 i mobiluar,ballkon,2 wc,3 dhoma gjumi (dy dhoma ciftesh dhe nje per femije ),sonxhorno,ashensor,kati 4, 111 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
600,00 euro

TEK ZOGU ZI

jepet me qera Ap 3+1 | 170 M2 | 1.000 Euro

Me mobilim te mir, soxhorno me fasad te madhe xhami, gatim vec, verand 64 m2 me pamje te Tiranes, ashensor, garazh per 2 makina me cepen, ashensor, 170 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
1.000,00 euro

TEK PIACA NE QENDER

jepet me qera Ap 3+1 i mobiluar | 70 M2 | 400 Euro

Kondicioner, ballkon, ashensor, kati 2, 70 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
400,00 euro

AFER QENDRES SE TIRANES

ne Rrugen Fortuzi | 125 M2 | 159.000 Euro

Shitet Ap 3+1 i Ri ( modern ) me Hipoteke, kati 6 me ashensor, 3 dhoma gjumi, sallon per pritje, guzhine ngrenie dhe aneks gatimi vec me dritare, mini dhome garderobe, 2 tualete ( nje madhe me dritare ), 2 ballkone, punime extra dhe shum cilesore, gips, dopioxham, parket, dy sisteme ngrohje te kohes me eficense, 125 M2, sallon ndenje, Shitet bashke me mobilimin. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
159.000,00 euro

TIRANE E RE

ne Bllokun Vasil Shanto, prane shkolles B. Sykja | 145.3 M2 | 110.000 Euro

Shitet Ap i ri, i vitit 1998, kati 3 pa ashensor, ( 138 m2 me Hipotek ) orientim me diell L-P, dy hyrje ne kat, 3 dhoma te medha gjumi, sallon i madh per ndenje, aneks gatimi vec, 2 tualete ( nje me dritare ), dy ballkone, koridor qe lidh te gjitha ambientet, punime cilesore, gips, grila, e mobiluar shume mire, 145.3 M2, Shitet per arsye emigrimi duke lene mobilimin bonus. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
110.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN'DARK

perballe shkolles Ismail Qemali | 148 M2 | 192.400 Euro

Shitet 3+1, 148 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, njera me dritare, parket, tenda, grila. Mundesi kembimi, 1500 Euro m2 i diskutueshem

Botuar më 17/08/2018
1.300,00 euro/m2

PRANE FUSHES ALI DEMI

shitet Ap 3+1 i ri I vitit 2013 | 112 M2 | 72.800 Euro

Kati 2, me te perbashket , 3 dhoma gjumi ,soxhorno e madhe per ndenje ,gatim e ngrenie ,2 tualete me kabine dhe paisje cilesore ,ballkon ,koridor plus parakoridor 6m2 me dere,punime shume cilesore ,orientim J-L-P ,dhe me pamje te lire ,mobilim modern dhe paisje shume cilesore ,3 kondicioner ,grila ,dopio xham, 112 M2, shitet per arsye te ngutshme familjare bosh. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
650,00 euro/m2