Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, ka...

Botuar më 28/01/2020
900,00 euro

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati II banim. Cmimi neto pa taksat

Botuar më 28/01/2020
650,00 euro

TEK STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

PALLATI ME SHIGJETA | 120 M2 | 8.000 Leke

Kerkohen 4 vajza per ndarje qeraje, 120 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
8.000 leke/person

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster.

Botuar më 28/01/2020
900,00 euro

PALLATET CABEJ

Misto Mame | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, kati 5, 1 ballkon, Shtepia ka vetem bufe dhe kend divanesh

Botuar më 27/01/2020
25.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek spitali Gjerman | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PRANE KISHES KATOLIKE, RRUGA E BOGDANEVE | 110 M2 | 125.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 3, punime cilesore, pozicionim Lindje-Jug- Perendim

Botuar më 27/01/2020
125.000,00 euro

KOMBINAT, RR. 'ZYBER ZENELI",

lagja 6, nr, 50 | 300 M2 | 1.500.000 Leke

Shitet shtepi 2-kateshe, kati I: 71.2m², kati II: 58.7m², me sip. trualli, 300 M2, Me hipoteke trualli dhe ndertimi. Me çertifikate pronesie te dt 17/1/2020. Çmimi

Botuar më 27/01/2020
1.500.000 leke

MATERNITETI I RI

tek Bulevardi | 110 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, pjeserisht i mobiluar, jepet per familjare

Botuar më 27/01/2020
25.000 leke

TEK KLINIKA EUROPIANE E SYRIT

100 m ne hyrje te rruges Komuna e Parisit | 144 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 144 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, jo me pak se 2 vjet

Botuar më 27/01/2020
450,00 euro

RR. "THOMA GOXHA"

pallati Ales | 120 M2 | 1 Leke

Shitet ose kembehet ap 4+1, 120 M2, kati 8, bosh, me hipoteke. mund te kembehet me ap. 2+1+pagesa kesh ne zonen e 21 dhjetorit, ish Parku autobuzave.

Botuar më 27/01/2020
1 leke
)