Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 10/11/2019
79.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Proko Mima pallati 45 nr 17 | 160 M2 | 150.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 160 M2, kati 7, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, ekstra me vaske hidromasash plus kombinat gjimnastikor. Uje 24 ore, parking 24 ore i siguruar

Botuar më 11/11/2019
150.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

kompleksi dinamo | 300 M2 | 375.000 Euro

Apartament duplex, 300 M2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/11/2019
375.000,00 euro

MBRAPA TEG

tek rezidenca Sun Rize, ne nje vend me privatesi maksimale, qetesi, gjelberim dhe me pamje nga pikat kyce te Tiranes | 300 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera pent house (Komplet kati 4 ), 300 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 5 ballkone, 2 veranda ( tek njera e perfshire edhe dopo/studio), lavanderi, vend parkimi 18m². Me punime moderne teper cilesore, ngrohje qendrore Chiller +oxhak Funksional dhe modern. Bosh

Botuar më 11/11/2019
2.500,00 euro

RR. MIHAL GRAMENO

ne afersi te shkolles Osman Myderizi | 141 M2 | 115.620 Euro

Shitet 4+1, 141 M2, kati 3, pallat ekzistues 6 katesh, me 2 banjo, shitet e kompletuar me te gjitha pajisjet e reja per arsye emigracioni ne SHBA

Botuar më 11/11/2019
115.620,00 euro

OSLO RRUGA BARDHYL

30 m nga st i autobusit se Unazes | 127 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament shume i bukur. Vetem me kbufe. Zone e qete dhe shume e preferuar. Mundesi parkimi, 127 M2, 1 banjo

Botuar më 11/11/2019
30.000 leke

KTHESA E KAMZES

Perballe Spitalit Hygeia | 169 M2 | 95.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, 169 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Punime Ekstra • Punime Gipsi • Parket • Mure dhe Tavane të izoluara • Sistem Kondicionimi • Me hipoteke - Future Home

Botuar më 11/11/2019
95.000,00 euro

TIRANE E RE

prane Sheshit Willson | 90 M2 | 108.000 Euro

Shitet 3+1, 90 M2, kati 2, me hipoteke

Botuar më 11/11/2019
108.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Perball Shkolles se Bashkuar | 79 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 79m2, 52000euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Apartamenti ndodhet ne katin e trete (jo i fundit) te nje pallati ekzistues perball me Shkolles se Bashkuar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi (te gjitha me dritare), nje koridor shperndares dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne nje zone qe i ploteson te gjitha facilitetet e jeteses., 79 M2, 6 ambjente, kati 3, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, depo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/11/2019
52.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

perballe shkolles "Don Bosko", | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1 + verande 80m², 130 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 11/11/2019
400,00 euro

RR. QEMAL STAFA

50m lart OSSHE | 90 M2 | 76.500 Euro

Shitet 3+1, 90 M2, kati 5, pallat ekzistues. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/11/2019
76.500,00 euro
)