Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRYQEZIMI I RR. "HOXHA TAHSIM" ME BRRYLIN,

ne pallat ekzistues 6-katesh , buze rruge, | 115 M2 | 95.000 Euro

Shiten 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1, sip. totale, 115 M2, kati 5, totalisht te rregulluara, me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
95.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES,

pallatet 1 Maji, | 112 M2 | 110.000 Euro

Ne pallat te ri 7 katesh, shitet 3+1, (2 dhoma gjumi, soxhorno e madhe+ambient gatimi dhe ngrenie+2banjo me dritare+ballkon), 112 M2, pa ashensor, shkallet me ndricim, kati 6.

Botuar më 14/12/2018
110.000,00 euro

ISH EKSPOZITA

Ish Ekspozita | 156 M2 | 200.000 Euro

Shitet apartament i mobiluar, me nje investim shume cilesor. Apartamenti eshte me hipoteke, me sistem chiller, me parket, 156 M2, 4 ambjente, kati 8, totali i kateve 13, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/12/2018
200.000,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

jepet me qera | 170 M2 | 450 Euro

3+1, 170 M2, me dy banjo, kati 6, me garazhd, e kompletuar.

Botuar më 14/12/2018
450,00 euro

VASIL SHANTO

Vasil Shanto | 159 M2 | 850 Euro

Jepet apartament me qira, apartament eshte i pershtatshem per zyra dhe ambjente biznesi., 159 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/12/2018
850,00 euro/muaj

PERBALLE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT,

tek pallatet 1 Maji, | 48 M2 | 47.000 Euro

Ne pallat 7-katesh, shiten 2 ap. ne nje kat 3+1 dhe 1+1: Ap. 3+1, 2banjo me dritare, ballkon, 112 M2 dhe ap. 1+1, 48 M2, kati 6, pa ashensor, shkallet me ndriçim natyral, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Çmimi ap. 3+1 eshte 120.000 Euro dhe 1+1 kushton

Botuar më 14/12/2018
47.000,00 euro

TIRANE E RE

ne Bllokun Vasil Shanto, prane shkolles B. Sykja | 145 M2 | 102.805 Euro

Shitet Ap i ri, i vitit 1998, kati 3 pa ashensor,( 138 m2 me Hipotek ) orientim me diell L-P, dy hyrje ne kat, 3 dhoma te medha gjumi, sallon i madh per ndenje, aneks gatimi vec, 2 tualete ( nje me dritare ), dy ballkone, koridor qe lidh te gjitha ambientet, punime cilesore, gips, grila, e mobiluar shume mire, 145 M2, Shitet per arsye emigrimi duke lene mobilimin bonus 103.000 Euro. Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
102.805,00 euro

TIRANE

Fresku | 313 M2 | 69.000 Euro

3+1, korridor shperndares, pallat i ri, 313 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e mire, dopio xham, kubaturë e rregullt, zonë e qetë dhe e preferuar për banim. - Future Home Ali Demi

Botuar më 14/12/2018
69.000,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT (

(mbas spitaleve ) afer shkolles Cajupi | 106 M2 | 74.200 Euro

Shitet ose jepet me qera Ap 3+1 i vitit 1998 me punime shum cilesore, me Hipoteke, kati pare, tre dhoma gjumi, sallon i madh me ambient gatimi, k/bufe, tualet me dritare, ballkon, koridor, orientim me diell. Shitet per arsye familiare, 106 M2, Ose jepet me qera 25000 Leke. 069 20 58 767 / Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
74.200,00 euro

TIRANE E RE

tek Shkolla ”26 Nentori" | 80 M2 | 80.000 Euro

Shitet Ap 3+1, me hipoteke, kati 1, dhe perfshin : nje dyqan funksional me dere e qepen qe eshte e lidhur bashk me nje garsionere me ballkon e tualet, me dere vec, si dhe Ap 1+1 me tualet e verand me dere tjeter. Apartamenti mund te sherbej per biznes ose banim. Shitet per arsye familjare dyqani bashk me garsioneren dhe Ap 1+1, 80 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 14/12/2018
80.000,00 euro